Wpis z mikrobloga

#!$%@? jakim koneserem trzeba być żeby oceniać wodę w butelce.
-Muszynianka bardzo dobra
-Kropla beskidu ma subtelny smak
-Żywiec zdrój ma się nijak do ceny
-Arctic? To dla plebsu pije kiedy muszę...

xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

#!$%@? to jest WODA! Trzasnę wodę z kranu i łyknę do tego magnez i wapń i mam muszyniankę albo nawet rozpuszczę sobie te tabsy w tej wodzie i mam WODĘ Z WITAMINAMI. Producenci wód muszą nieźle #!$%@?ć z kupujących xddd.
Z bierdonek wychodzą z całymi koszami polarisa hehheheheh Ja #!$%@? co to się dzieje. Woda w czajniku ma raka.
Albo reklama wody która ma swoje źródło przy jądrze ziemi tzw. woda jąderkowa #!$%@? woda z JĄDERKA! Ja #!$%@?
Idz pan fhui naród się skończył na muszyniance.

Zamykam temat.
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Piskariota: Moja ciotka jest z tej sekty od muszynianki, ciotka stara wiec zawsze pytamy co jej przywieźć i zawsze chce muszyniankę. Wierzy że zbawienna moc tego magnezu da jej min. 10 lat życia.
  • Odpowiedz
@Piskariota: o tak, nasi przodkowie wybudowali wodociągi aby dostarczać nam świeza i w trybie ciągłym kontrolowana wodę prosto do naszych domów za jakieś 5, czasem 15zł za m^3, to jest maksymalnie jakieś półtora grosza za litr.
Transportowana w sposób ekologiczny, zdrowa, i poza nielicznymi wyjątkami w calym kraju pitna na surowo.

Też z tego leje bo od noszenia tej Muszynianki prędzej kręgosłup zniszczą na starość niż im to wydłuży życie,
  • Odpowiedz
@matiimakaka: pije i prosto z kranu i z butelki. Z kranu nie leci Muszyna/muszynianka i ta kupuję. Źródlana mam w kranie, tym bardziej że mieszkam 5km od ujęcia i mam stosunkowo nowe przyłącze.
  • Odpowiedz
@Piskariota: Jakby co to ja wychodzę z wózkami pełnymi wody z supermarketu, które później upycham w komórce lokatorskiej. Ciekawe gdzie z kranu wezmę wodę gazowaną. A idąc na siłownie rozumiem, że mam jak wieśniak do jakichś pustych butelek znalezionych na śmietniku nalewać sobie wody z kranu, oczywiście niegazowanej której nie lubię?
  • Odpowiedz
@Krupier: no na zdrowy rozsądek to masz rację. to tym bardziej przejawia fakt po ja kranówki.

No ale Muszyna smakuje inaczej i będę kupować i pić pół na pół z kranówka.
  • Odpowiedz