Wpis z mikrobloga

W jaki zawodzie się kształcić, aby nie pracować całe życie u Janusza albo za lepsze pieniądze, bo mam już dosyć i pomyślałem, że sobie zrobię tytuł technika, ale muszę się poradzić koledzy, jaki zawód będzie dobry bądź lepszy.
1.Technik mechanik ( cnc) - 2 lata zaocznie
2.Technik inżynierii sanitarnej ( hydraulik ) - 2 lats zaocznie
#przegryw #kariera #przyszlosc #zawod

Jaki zawód lepszy ?

  • 1 46.2% (18)
  • 2 53.8% (21)

Oddanych głosów: 39

  • 11
  • Odpowiedz
@MedrzecInternetu: : Jakieś konkretne argumenty dlaczego lepszy, bo się głowie i troje czytam artykuły z rożnych stron i się zastanawiam, aby wybór był dobry i nie zmarnować 2 lat.
  • Odpowiedz
@FiksQ to 2. w pierwszym nauczysz się tylko naciskać przyciski. A w drugim masz wachlarz możliwości, hydraulik i budowlanki spróbuje i jak ogarniesz rysunki itp to i na CNC da się raz dwa przyuczyć w razie czego
  • Odpowiedz
@stuwykopek: Podjąłem już decyzję z informacji zawartych z różnych stron i wybieram nr 2 technik inżynierii sanitarnej zobaczymy za 2 lata, czy był to dobry wybór.
  • Odpowiedz
@MedrzecInternetu: Wiesz ja na magazynach siedzę w ciepełku i co z tego, jak za takie pieniądze nic nie można zrobić, a magazyn, czy produkcja dużo się nie różnią i jeszcze u niektórych na 3 zmiany, a jako hydraulik na 1 cały czas.
  • Odpowiedz
  • 1
@FiksQ nie lepiej iść do pracy jako pomocnik i tam się wszystkiego nauczyć? Przez te 2 lata możesz bardzo sporo nauczyć się jako pomocnik hydraulika i dużo rzeczy robić samemu.
  • Odpowiedz
@FiksQ: skąd jesteś? Pytałeś na grupkach na facebooku? Na grupie hydraulików na face co chwile przewijają się ogłoszenia na temat instalatorów i pomocników.
  • Odpowiedz