Wpis z mikrobloga

Borys ogłasza zniesienie obostrzeń, zniesienie paszportów covidowych, wszystko wraca do normalności.

Teraz czekam aż szury rozprawią się z dwiema kwestiami:

1.Kto zaraził się grzybicą płuc z powodu noszenia maseczki? Może ktoś hoduje morgrelony (czy jak to tam szury nazywały) w płucach? Mam akwarium, może na pokarm dla rybek się nadadzą.

2.Czy 5G już nas wszystkich kontroluje?

3.Jak to teraz z tym NWO, permanentną kontrolą, wchodzeniem do sklepów tylko dla zaszczepionych? Kontroluja już nas reptalianie czy jeszcze nie? Bo jeżeli tak to Borys im narzędzie kontroli wybił z ręki.

#uk #bekazpodludzi #bekazantyszczepionkowcow #szczepienia #covid19
Wujek_Fester - Borys ogłasza zniesienie obostrzeń, zniesienie paszportów covidowych, ...

źródło: comment_1642611820LhGpyn1LNQDCX0seuE8vdk.jpg

Pobierz
  • 102
@Wujek_Fester w sumie to większość nie, ale....

Szczepionki jak widać nie pomagają w niezachororaniu, ani transmisji wirusa. Są to
Kraje które osiągnęły poziom wyszczepuialnosci stadnej a tam dalej więcej przypadków niż w krajach mniej wyszczepionych.

Prawda jest taka że nie wiadomo jak jest na prawde
@Wujek_Fester: Powiem ze w czasie pandemii przerazilem sie rodakami. Nie wiedzialem ze jest taka ilosc szurow wsrod Polakow. To jest przykre, nawet musialem opusic jedno forum tematyczne bo ludzie tylko wkleijali teorie spiskowe i banowali ludzi ktorze sie zaszczepli (!). Hha tfu. Jezeli ktos mi jeszcze raz powie ze Polska jest biedna przez jakiekolwiek czynniki zewnetrzne to go wysmieje w twarz.
@Wujek_Fester: o to wygląda tak jakby ta pierwsza fala śmierci/zarażeń spowodowała że ostatnia nie jest już taka groźna a w Polsce jesteśmy jakby do tyłu (100 lat za murzynami ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Zbyt rozsądnie brzmi to co zrobili, więc zobaczymy co bedzie na zimę. Póki co bardzo fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ksos: Odniosłem dokładnie takie samo wrażenie, lista znajomych trochę mi sie przefiltrowała. Potwierdziło się jednak stare powiedzenie: “Czemuś biedny? Boś głupi! Czemuś głupi? Boś biedny”

@sorek: Większośc wirusów (pomijając chyba tylko Ebolę i Marburg) ewoluuje do formy 'duza zaraźliwość - mała śmiertelność' i taki scenariusz był najbardziej prawdopodobny.

W dalszym ciągu nikt nie był w stanie udzielić mi odpowiedzi osnośnie grzybicy i morgerlonów w maseczkach, nawet inwalidzi z face covering
@Voltix: statystyki o wyszczepilanosci Europy zachodniej mowia co innego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do USA i poziomu szurstwa to tak zgodze sie, wieksze niz w Europie ale mniejsze niz w Europie Wschodniej i troche inne.
@Wujek_Fester: są inne tematy których nikt nie podejmuje a właśnie miliony lemingów oddali swoją anonimowość.

Otóż każdy kto wykonał test i go odesłał/oddał do laboratorium oddał swoją próbkę DNA, a więc gdzie kolewiek się nie pojawi to rząd będzie o tym wiedział jeśli będzie chciał