Wpis z mikrobloga

❤️ 59. Konkurs Ofert był pierwszym całkowicie poświęconym zakupom sprzętu dla ratowników medycznych.

❤️ Urządzenia za 9 217 450 zł trafią do 212 karetek typu S w 89 stacjach pogotowia ratunkowego.

❤️ W najbliższym czasie planujemy uzupełnić zakupy o torby ratownicze pediatryczne z wyposażeniem.

#medycyna #ratownictwo #ratownikmedyczny #ratownictwomedyczne #karetka #konkurs
fundacjawosp - ❤️ 59. Konkurs Ofert był pierwszym całkowicie poświęconym zakupom sprz...

źródło: comment_1642610407jVtmEZiXvO6P2NGRIeU69R.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@fundacjawosp tylko karetek typu S? Pozostaje trzymać kciuki, że na danym zespole będą ambitni i przeszkoleni w wykonywaniu USG ratownicy. Niestety, ale lekarzy którzy chcieliby, ba, potrafiliby używać takiego sprzętu w pogotowiu jest niewielu - za to ratowników chętnych do pogłębienia diagnostyki, którzy kombinują żeby taki sprzęt zdobyć/wypożyczyć/wynająć do pracy, którzy z własnej inicjatywy biorą udział w płatnych szkoleniach z tego zakresu, znam co najmniej kilku w swoim najbliższym otoczeniu.

Podsumowując
  • Odpowiedz
@don_rafaello: a widzisz gdzieś w służbie zdrowia te pieniądze z budżetu ?
Bo ja szukałem ich dwa tygodnie wstecz i zapisy do kardiologa na 21 grudnia więc znów zapłacę prywatnie 250 zł a pieniędzy z budżetu jak nie widać tak nie widać.
  • Odpowiedz
a widzisz gdzieś w służbie zdrowia te pieniądze z budżetu ?


@bojownik69: wynagrodzeń pracowników, rachunków za ogrzewanie, prąd itp. nie widać. I właśnie na tym polega fenomen marketingowy wośp. Znajdzie coś czego brakuje (a braki zawsze będą nawet jakby budżet NFZ był 5x większy niż teraz) i przykleja serduszka. Gdyby np. zbierał na podwyżkę dla lekarzy, albo na większe limity przyjęć do specjalistów to nikt by tego nawet nie zauważył,
  • Odpowiedz
wynagrodzeń pracowników, rachunków za ogrzewanie, prąd itp. nie widać. I właśnie na tym polega fenomen marketingowy wośp.


@pwone: fenomen to polega na tym ze ty w to wierzysz xD a zadłużenie szpitali na dziesiątki milionów złotych i niskie zarobki w służbie zdrowia to tez twoim zdaniem "fenomen marketingowy" xD
  • Odpowiedz
@pwone: nie znęcaj się nad nim, pewnie jeździ na wózku inwalidzkim sponsorowanym przez orkiestrę

myślę, że w twoim przypadku byłoby to lepsze niż mieć tak jak ty nasrane w głowie xD
  • Odpowiedz