Wpis z mikrobloga

@ks2m: ponoć teraz ma być lepiej, założyli specjalny zespół który bede wpływ różnych aplikacji i w ogóle postawili na rozwój jak to się fachowo nazywa, sprawdzania
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka: bzdura, od lat uzywam a wczoraj porownywalem z iPhone i apple sromotnie zostalo pokonane na kazdym polu poza zdjeciami, dawne mity to juz serio mity ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dawne mity to juz serio mity


@TheArt: mocno przesadzasz w druga strone. Xiaomi ma problem z softem i sami doskonale o tym wiedza. Zwlaszcza z softem global i regionalnymi poza china. Skoro sami uzytkownicy stworzyli petycje do xiaomi o poprawke softu, a xiaomi powolalo osobny dzial do rozwiazywania, to znaczy ze cos jest na rzeczy.

Czemu tak wiele osob pakuje po wyjeciu z pudelka miuipolska, ktore jest oparte na chinabeta? Bo globala w wielu wypadkach sie nie da uzywac, albo drain, albo update ktory #!$%@? wszystko i cos wisi, problemy z parowaniem z BT. Do tego dorzuc tone bloatware, pojscie na latwizne z wiadomosciami i dialerem. Wejdz w tag #xiaomi, pomijajac pytania ze cos #!$%@? znowu nie dziala (dzis jeden gosc juz sie chwalil napisem "system destroyed"), to xiaomi robi ci update i wrzuca swoj soft do tapet, dzieki ktoremu masz reklamy na ekranie blokady. No szczerze powiem, ze nie znam zadnego producenta ktory by takie
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: ale ja od zawsze narzekam ze MIUI to gowno, jednak mozna sie przyzwyczaic. Chcialem szczerze przejsc na iOS ale wczoraj jak przetestowalem to juz wiem ze iOS nie ma nawet podejscia do androida.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: od wielu miesiecy narzekalem ze nie dziala udostepnianie, jak sie kliknelo udostepnij to wyskakiwala belka i sie chowala, wyskakiwala chowala i trzeba bylo ubijac. Zrobilem aktualke do nowej wersji 12.5 i ku mojemu zdziwieniu udostepnianie dziala wiec chyba cos tam jednak robią
  • Odpowiedz
@ks2m: ogólnie do miui nic nie mam działa dobrze i ma spoko opcje.

Aktualnie przeszedłem na Samsunga, Żona na vivo i tak sobie. Stwierdzam, że miui było dobre i w miarę spójnie wyglądało.
  • Odpowiedz