Wpis z mikrobloga

Panowie, ustalmy pewną rzecz. Fakty są takie, fakty są niezaprzeczalne, iż nowym-starym selekcjonerem reprezentacji Polski, trenerem biało-czerwonych, naszych orłów, zostanie Adam Nawałka. To panowie będzie jego wielki powrót po kilku latach, po kilkudziesięciu miesiącach i ja sądzę, ja jestem wręcz przekonany, że będzie to powrót równie udany co pewnego synaptycznego rajdowca z Krakowa (uśmiecha się pod nosem). Panowie, Adaś Nawałka był piłkarzem wielkim, był piłkarzem wybitnym ze spektakularną kartą na poziomie reprezentacyjnym. Jego piłkarze lubią. Jego piłkarze szanują. I jestem pewien, że dla niego wskoczą w ogień. Co tam mówicie? Że jeszcze dwa tygodnie temu mówiłem o Fabiu Czannawaru? Panowie (uśmiecha się szelmowsko) w pokerze nie ujawnia się najlepszych kart na początku rozgrywki. Ale wracając do tematu, to swoją klasą, swoją elegancją i elokwencją, wreszcie powiedziałbym inteligencją emocjonalną i taktyczną Nawałka na wstępie zjada Pauluu Zołzuu. No bo czego to Sousa dokonał, czego nie zrobił Adam? Że Ligę Mistrzów wygrał? Panowie (napina się w klacie) to są detale. Równie dobrze moglibyśmy się przyczepić, że asystenci nie ci, że be, że to i tamto. Najtrudniej jest być prorokiem we własnym kraju. I ja naprawdę nie rozumiem jak to jest, że mnie ludzie zaczepiają, że się im transmisja z KSW zacina. Dobrzy ludzie, co ja mam do tego jako prosty chłopak z Dębicy? Zapytajcie się Michała, u niego w tablecie obraz ostry jak brzytwa. Co mówisz? Widzowie piszą, że tępa ta brzytwa? Tępi to są autorzy tego typu wpisów. Tyle ode mnie
#mecz #kanalbekowy
Pobierz
źródło: comment_16426000294SZ7jojYCO7X9pAitSCNSm.jpg
  • 7
@aut91: Ja zawsze muwiłem, że w sytuacjach jak to muwią Niemcy "krizen-zituacjon"... że czeba szukać sprawdzonych rozwiązań. I nie rozu... ale, ale poczekaj, ja ci nie przerywałem... i nie rozumiem jak ktoś może muwić o zagraniczym trenerze kiedy my za dwa miesiące musimy jechać do Moskwy na pierwszy mecz. Zanim ci taki Pyrlo wejdzie do szatni, zanim pozna zawodnikuw, poczuje szatnie, zżyje się z piłkarzami, pozna język, to do tego... to
Pobierz
źródło: comment_16426037231SqPdF2GUQIVBJkypXdymW.jpg