Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki!

Potrzebuje kogoś kto mnie ostatecznie przekona do kupna macbook air m1. Mam już ipada air 4 (2020).

Zastosowanie głównie praca biurowa (word, anki te sprawy). Do tej pory używam laptop gamingowego (ryzen 7 4800h, gtx 1650 Ti) i mam szanse pogonić go za dobre pieniądze i dołożyć do maca. Warto? Chciałbym móc nosić kąkuter na uczelnię, a gamingowego to ciężko xD + korzystać w domu z podłączeniem do dużego monitora.

@LosoweKontoLosowegoWykopowicza, widziałem że kiedyś zachęcałeś, na razie dałem się zachacić do ipada, co myślisz o macu? Konfiguracja 8gb ram, 256 SSD (na windowsie mam tyle samo ramu i dysk x2 także myślę że to powinno styknąć)

#komputery #laptopy #windows #mac #macbook #apple #ipad
  • 14
@LichoToWie: Dokupujesz klawiature jak ktos wyzej napisal i jedziesz. A jak juz chcesz ze by cie ktos przekonal do MBA to polecam. Ostatnio kupiłem takiego uzywanego i jest super. Przesiadka z 2015 mbp. Na tej klawiaturze MBA bardzo wygodnie sie pisze.
@wlkp69: chyba jestem przekonany, jeszcze zastanawia mnie jedna kwestia - czy jak dokupie sobie huba to czy będę mógł sobie podłączyć słuchawki na usb? (I w domyśle inne akcesoria np. tablet graficzny, niededykowane przez apple) :)
@LichoToWie: Jeśli masz brać na uczelnię i podłączać do monitora w domu to bierz. Kupiłem parę miesięcy temu, to mój pierwszy produkt apple i jestem zachwycony. Wygodny touchpad, którym można robić wszystko, OS wręcz stworzony do laptopa, długo trzyma na baterii, no i jest lekki i cienki, na tym też mi zależało. Już nie wspominając o tym, że nawet się zbytnio nie grzeje pomimo braku chłodzenia, a bywa, że eksportuję na