Wpis z mikrobloga

@Cukrzyk2000: Nie, policja nie może wszystkiego - może tylko to do czego są uprawnieni przez ustawodawcę. A obywatel? Też musi być posłuszny tylko w granicach ustalonych przez ustawodawcę. Tak właśnie działa państwo prawa - każde. Jak ktoś tego nie akceptuje to pozostaje wyjechać, tylko nie wiem gdzie, bo tak funkcjonuje większość państw na świecie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@BonerBogdan: jakimś dziwnym trafem wielu polityków i innych szych wraz z rodzinami miało podobną sytuację, ale ja jako szary człowiek zostałem zatrzymany i odebrano mi moją prywatną własność. Nikomu innemu z opisywanych przypadków się jakoś to nie przydarzyło.
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: ALe co do tego ma PiS? Owszem PiS wprowadził przepisy, że policjantka może ci w dupę na środku ulicy zajrzeć, ale przeszukanie to juz od dawna było.

Za PO takie numery robili jak cos niemiłego o muzułmanach albo Cyganach napisałeś.

A co żeś tam naopowiadał przez ten telefon?
  • Odpowiedz
  • 3
@Cukrzyk2000 to jest w sumie ciekawe, maja wiedze o zjawisku spoofingu, i bez sprawdzenia u operatora, czy faktycznie wykonałeś taki telefon, wbijają Ci na chatę i robią rewizje ..
  • Odpowiedz
Cukrzyk największy męczennik rządów PiS bo zabrali mu urządzenia mogące pomóc w śledztwie. Nie wiem z czego tutaj wynika żal do prokuratury, przecież w tak krótkim czasie nie mogli wiedzieć ze był spoofing.

Jeszcze obwinianie policji - lol.
  • Odpowiedz