Wpis z mikrobloga

Tak na chłodno: Co dalej z Sony? Studia które kupił Microsoft to game changery i to wszystko będzie w jakimś game passie za 4 złote. Nowy COD to koszt 319 zł a tu mam jeszcze kolejne Diablo, Overwatcha 2 i wszystko to mnie interesuje. Już nie wspomnę o innych tytułach w game passie może połowa to średniaki i indyki ale to i tak miałbym "w cenie" a i tam tez trafiają tytuły AAA+ tylko że po pewnym czasie, pewnie zaraz Cyberpunk tam trafi którego i tak planowałem kupic.

W world of warcraft chyba się płaci jakiś abonament? To tez będzie w game passie za pare złotych i z bani. TLOU, Uncharted to są tematy już zamknięte. Chyba nikt nie kupi konsoli dla spider mana? God of War już wyszedł na PC.
Przede wszystkim co ma zaoferować "Project Spartacus"? Że zagram w grę z ps3? Pewnie za 299zl? Sony musiałoby chyba teraz kupić Rockstar Games żeby odpowiedzieć na ruch Microsoftu.

O Sandry Crush to już nie wspomne bo baza graczy to swego czasu chyba miała z miliard graczy. Każdy wie co to za tytuł i przynajmniej raz każdy w to grał.

#ps5 #xbox #microsoft #sony #blizzard
  • 25
@ZjemCiKolege: Stare czyli stare diablo? stary cod? To samo ludzie mówili jak Microsoft kupił Bethesde i co? TES będzie exem na xboxa, stalker 2 to samo chociaż pewnie tylko czasowym. Może Phil Spencer miał dobry dzień to machnal ręką.
@PancakeV: Wcześniej kupili Activision i Bethesdę, i co z tego?

Odgrzewany kotlet CoD co roku, czy może Fallout który ssie od kilku lat? Skyrim po raz 10, tym razem na mikrofalówkę? Więcej obietnic Todda "all of it just works"?
Blizzard to ten od MMO i Overwatcha, esportowej gierki która pójdzie na tosterze, bo na tym ona polega?

Jak się rozkręci to wtedy pogadamy, w tym momencie to wróżenie z fusów.
@PancakeV: W sumie jest to bardzo zastanawiające, Sony zachłysnęło się swoim sukcesem a teraz są postawieni pod ścianą. Tak naprawdę każdy fanboj powinien się cieszyć, bo Xbox może być dla fanów Playstation lekarstwem na bardziej prokonsumenckie podejście z ich strony. Jest to również sprawdzian, bo jeśli Sony nie wykona żadnego ruchu to będzie wiadome, że można od nich uciekać i wielu tak zrobi

Mimo wszystko i tak najlepiej jest mieć dwie
Studia które kupił Microsoft to game changery i to wszystko będzie w jakimś game passie za 4 złote.


@PancakeV: promocja 4 zł za gamepassa wieczna nie będzie. Dziwi mnie, że ludzie zapominają o kosztach gamepassa. Któregoś dnia się obudzimy i zachęcającej promocji nie będzie, a premiery gier w gamepassie ultimate za 55 zł, a po jakiś czasie w konsolowym/pecetowym za 40 zł, więc jest różnica między graniem w coda rok, a
Co dalej z Sony


@PancakeV: To samo. Microsoft musiałby być debilem, żeby próbować z CODów czy innych cudów zrobić własne eksy. Gry BA, może nie wszystkie, będą sobie wychodziły i na pleju, i na xboksie i na pc, bo to się będzie po prostu opłacało.
@ZmutowanaFrytkownica: Nie wiem ile kosztuje gamę pass na rok max 200zl? Niech podrożeje x2 i kosztuje 400zl. Niech pół tysiąca rocznie kosztuje. Jedna gra na ps5 319 zł więc to nawet nie są dwie gierki a gram we wszystko co mnie interesuje bo to topowe tytuły na setki godzin. Dobra, w spider mana 2 nie zagram, tyle. Tak to obecnie wygląda.

@slapdash To samo mówili jak Microsoft kupował Bethesde i co?
Nie wiem ile kosztuje gamę pass na rok max 200zl? Niech podrożeje x2 i kosztuje 400zl. Niech pół tysiąca rocznie kosztuje.


@PancakeV: kupując gamepassa ultimate oficjalnie płacisz 660 zł na rok, a to już sporo, bo tyle rocznie nie wydaje na gry xD Przyjmując 40 zł za pecetowego jest już trochę lepiej, ale i tak za dużo jak dla mnie. Gdyby nie promocje, to nie kupiłbym gamepassa, ale wiadomo, że promocje
tyle rocznie nie wydaje na gry xD Przyjmując 40 zł za pecetowego jest już trochę lepiej, ale i tak za dużo jak dla mnie.


@ZmutowanaFrytkownica: myślę, że jeśli nie wydajesz na gry rocznie tak astronomicznej kwoty jak dwukrotność ceny nowej gry, to w zasadzie możesz się rozejść, bo sprawa przejęcia Activision przez MS praktycznie cię nie dotknie.