Wpis z mikrobloga

#wiedzmin Triss przybywa do Kaer Morhen. Gerlat z nią rozmaiwa, nawet mu nie przyjdzie do głowy zapytać ją o Yennefer, dopiero od tego czarodzieja od monolitów się dowiaduje ze żyje. #!$%@? kto pisał scenariusz xd
  • 7
  • Odpowiedz
@bajbuss: jak widzę nie jedyny się zastanawiałem o co w tym chodzi xD może to miał być element zaskoczenia? Ale nie dla nas tylko dla Geralta. A Ty masz się wczuć jak ten debil w role Geralta rozumiesz to! Masz się czuć ku#wa zaskoczony że Yen żyje mimo iż nikogo nie pytałeś czy żyje bo sam stwierdziłeś że nie żyje!!! Logika #netflix
  • Odpowiedz
@bajbuss: ten serial ma w sobie tyle niespójności i tyle niewierności względem uniwersum że możnaby napisać o tym książkę. Odnoszę wrażenie, że to produkcja dla laików świata Wiedźmina którzy dają się rżnąć na kasę Netflixowi (i jeszcze się z tego cieszą) płacąc im co miesiąc za 1-2 wysokobudżetowych produkcji w ciągu roku, do tego słabych.
  • Odpowiedz
@Aeterna: ja tam książek czytać nie skończyłem bo mnie wynudziły (Sapokowskiego mam za grafomana, ale opowiadania i początek sagi mu wyszły, do tego sam pomysł postac wiedźmina mi leży niesamowicie a i uniwersum niezłe), więc brak wierności z książkami moge wybaczyć. Ale wlasnie niespójnosci plus wywracanie postaci do góry nogami, no nie, nie da się tego bronić bo to po prostu nie jest dobre. A średnie jest dobre tylko w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bajbuss: w niektórych momentach autorka odlatuje w swojej wymyślonej fabule (w oryginale triss jest 14 poległa na wzgórzu sodden), a później gdy triss przyjeżdża do kaer morhen wraca do historii z książki i rzucają się w oczy takie nieścisłości. Przeczytałem wszystkie części 3 lata temu i teraz po obejrzeniu serialu zacząłem czytać od nowa i jestem na początku krwi elfów. Ja #!$%@?, nie mogę uwierzyć że można było to tak
  • Odpowiedz
@bajbuss: oglądając serial miałem momentami odczucie, że to Harry Potter. O pomstę do nieba woła to co zrobili z Eskelem i to jak upośledzony jest Vesemir.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Aeterna tak, jedna z bardziej #!$%@? rzeczy. Zwłaszcza z Eskelem. Wprowadzili nastu nonejmowych wiedzminow żeby ich ubić w ostatnim odcinku, ale Eskela musieli prawie na początku, równie dobrze mógłby to być którykolwiek z nowych.
  • Odpowiedz