Wpis z mikrobloga

Powiedzmy to raz na zawsze, żeby przy okazji nie dać pożywki ruskim trollom, których wysypało tu ostatnio z powodu sytuacji na arenie międzynarodowej:

POLSKA WSPIERA NIEZALEŻNĄ UKRAINĘ.
POLSKA SPRZECIWIA SIĘ ATAKOWI ROSJI NA UKRAINĘ.
POLSCE ZALEŻY NA TYM BY UKRAINA ROZWIJAŁA SIĘ GOSPODARCZO.
POLSKA SZANUJE NIENARUSZALNOŚĆ GRANIC UKRAINY.

POLSKA NIE ROŚCI SOBIE ŻADNYCH PRAW DO ŻADNYCH TERENÓW NALEŻĄCYCH DO UKRAINY.
POLSKA BĘDZIE WSPIERAĆ, A NIE ATAKOWAĆ UKRAINĘ W PRZYPADKU NAJAZDU ROSJI.

NORMALNI POLACY NIE SĄ WROGO NASTAWIENI DO OBYWATELI UKRAINY.

#polska #rosja #ukraina #wojna
biesy - Powiedzmy to raz na zawsze, żeby przy okazji nie dać pożywki ruskim trollom, ...

źródło: comment_1642499231B8QQvBvKJts10IxGAeT6OI.jpg

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
@Sin-: 1. Skąd wniosek, że przeszkadza mi kultura europejska? Śmieszy mnie to usilne twierdzenie niektórych Polaków, że nasz kraj jest ośrodkiem zachodniej kultury.
2. Stąd, że usilnie chcesz być zachodnioeuropejska. To, że polak na zachodzie traktowany jest jak podczłowiek mogą powiedzieć ci ludzie którzy skonfrontowali się z wyjazdem za granicę. Jeśli myślisz, że na zachodzie nie ma rasistów i ksenofobów to grubo się mylisz xD
3. Przecież napisałem. Jesteśmy Słowianami. Język
  • Odpowiedz
Ruskie trolle które działają szkodliwe wobec Polaków powinny zawisnąć. Ha tfu na rosyjskie śmieci ludzkie które od wieków są przyczynami wszystkiego co najgorsze na tym świecie
  • Odpowiedz
POLSKA NIE ROŚCI SOBIE ŻADNYCH PRAW DO ŻADNYCH TERENÓW NALEŻĄCYCH DO UKRAINY.

POLSKA BĘDZIE WSPIERAĆ, A NIE ATAKOWAĆ UKRAINĘ W PRZYPADKU NAJAZDU ROSJI.


@ReprezentujeJP: a jak mam inne zdanie, które wolę zachować dla siebie to jestem onucą czy ruskim trollem? Dlaczego wypowiadasz się w imieniu wszystkich Polaków? Nie tylko moja rodzina przeszła gehennę zgotowaną przez ukrów w małopolsce wschodniej, do dziś żyją jej naoczni świadkowie.
  • Odpowiedz
@murmurlrl:

1. Bo napisałeś, że od Europejczyków udziela nas Odra….

2. Cały czas pytam o kulturę Europejska a Ty cały masz kompleksy tego „zachodu”. Jakby tylko ten zachód istniał. Staram Ci się wyjaśnić że jesteś w Europie. Polska jest w Europie a Ty wolisz być Hindusem (sam tak napisałeś) no to co ja mogę więcej napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I tak btw: wszędzie są rasiści i
  • Odpowiedz
@biesy: tu "Putin" ma gorzej jak Bushowie i Obama, tam gdzie oni atakowali to nawet nie wiadomo gdzie to i jakoś fama poszła o terrorze światowym więc spoko wciągniemy "koalicję". Pomijając, że u nas i ta będzie jak zawsze poligon to co musi mieć za plecami "Putin" by wystawiać tyłek Chinom? Tort się kroi za pewne ceny na jakby to spojrzeć cały glob różne interesy i szantaże nimi. Polska po swojej
  • Odpowiedz