Wpis z mikrobloga

#mintos #p2p #inwestycje

Siema mirki - jak oceniacie sytuacje Mintos i problemu z firmą Wowwo? Troszkę zniesmaczony jestem tą sytuacją i jestem ciekaw jak rozwinie się sytuacja ( ͡° ʖ̯ ͡°) szkoda, bo Mintos podobał mi się mega ze względu na możliwość wypłacenia kasy kiedy chce.

Przenosicie się na jakieś platformy inne? Np. Peerberry?
  • 6
@vinmcqueen: Wowwo przez problem z słabnącą gwałtownie przez pewien czas Lirą Turecką zaprzestał wypłacać pieniądze. I tutaj nie rozumiem jednego czy on zaprzestał wypłacać tylko wtedy kiedy ta lira była mega słaba czy ciągle nie wypłaca - bo dług w trakcie odzyskiwania ciągle na razie mam 16 eur od grudnia na Mintos a w Wowwo mam trochę więcej zainwestowane (Ale kwota zmniejsza się)
@dzafel: Tzn ryzyko wiem, że jest tylko według mnie komunikaty Mintosa są lakoniczne - za dużo szczegółów nie ma i nie wiem czy Wowwo dalej wypłaca pieniądze, czy już całkowicie zaprzestał i wszystkie zainwestowane pożyczki w nie będą w "trakcie odzyskiwania". Bo na razie mam 16 euro w trakcie odzyskiwania a zainwestowaną gotówkę mam większą w tą firmę (w strategii jednak zmniejsza się cały kapitał jaki mam w tej firmie)
@supermichalpol: nie są lakoniczne, Mintos akurat bardzo szczegółowo wszystko opisuje, ale z pewnym poślizgiem czasowym. Pewnie dosyć nowa sprawa i niedługo coś zamieszczą na blogu. Ja tego Wowwo nie znam więc się nie wypowiem, trzeba poczekać trochę. Z drugiej strony - 16 euro w trakcie odzyskiwania i się niepokoisz? Przecież to jedna osoba mogła nie nie spłacić w terminie, a nie że cała firma plajtuje XD
@dzafel: To znaczy na razie mam 16 eur, ale w firmę mam zainwestowaną o wiele więcej - i nie wiem czy cały kapitał który mam zainwestowany w tą firmę traktować już jako już stracony czy tylko te 16 euro (bo firma ma status wstrzymany), bo tam z każdym dniem chyba zmniejsza mi się ilość kasy zainwestowaną w tą firmę (czyli może ona jednak wypłaca na bierząco teraz kasę), a środki "w