Wpis z mikrobloga

HAHA wy naprawdę myślicie że Rosjanie uderzą? przecież oni nie mają żadnych szans na utrzymanie Ukrainy XDD zająć ją zajmą bo Ukraina nie ma argumentu na zwycięstwo w polu bitwy, ale skończy sie to okupacją do której trzeba będzie dokładać masę pieniędzy a to zrujnowałoby i tak już ledwie przędącą Rosyjską gospodarkę, ale powiedzmy że uderzenie na Ukraine ma jeszcze troche sensu i jest na to mała szansa to już jak odklejonym trzeba być żeby wierzyć w zwycięstwo Rosji w starciu z NATO xd przecież to ich wojsko w którym młodzi ludzie sie zabijają z powodu odpowiednika naszej fali i które haraczują ruscy gangsterzy nie ma żadnych szans w starciu z samym tylko USA, siły wojska nie oblicza sie ilością wypuszczonych LGBT reklam lub tego że jakieś młode amerykańskie żołnierki tańczą w koszarach, Rosjanie zostaną Rozjechani jak szmaty w takim bezpośrednim konflikcie i każdy w Rosyjskiej generalizacji doskonale o tym wie
#ukraina #wojna #rosja
morgiel - HAHA wy naprawdę myślicie że Rosjanie uderzą? przecież oni nie mają żadnych...

źródło: comment_1642442217krPtpeB6wv8i4V08mhf9Qv.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@Dorodny_Wieprz: no to już ma więcej sensu, ale pamiętaj że na Krymie i w rejonie Doniecka, większość ludzi która tam mieszkała to byli Rosjanie, na terenach które Rosja może zająć teraz mieszkają w większości Ukraińcy, myślisz że są w stanie utrzymać te tereny bez poparcia lokalnej ludności? do tego trzeba terroru a i tak liczba zamachów i ryzyko powstania będą ogromne, słowo klucz to pieniądze i opinia międzynarodowa
  • Odpowiedz
@morgiel: Okupacja jest za droga i zbyt problematyczna.

Rozbijasz wojsko przeciwnika i siadasz do stołu. Władzę przejmują następujący ludzie albo poleci następny atak - tym razem w infrastrukturę
  • Odpowiedz
@Mokraszparka: to nic nie zmieni, w Ukraińskim społeczeństwie taka władza będzie miała zerowe poparcie, oni mają gigantyczne parcie na zachód tak czy siak trzeba będzie trzymać na Ukrainie swoją armie i "pomagać" w tępieniu nastrojów(terrorem oczywiście) co jeszcze bardziej nakręci nienawiść do takiej ustanowionej "Ukraińskiej" władzy, mam nadzieje że gdyby była taka sytuacja wykorzystalibyśmy ją i sprzedawali co nie co słodkości Ukraińskim organizacją niepodległościowym tak jak zrobiłby to każdy dobry wolnorynkowiec
  • Odpowiedz
@morgiel: Przecież NATO nie ma polotu do Rosji a nakładanie sankcji na Rosję nic nie daje bo nic sobie z tego nie robią a USA wie, że ma prz3j3hyhy jak Kimi wjedzie w Ukrainę jak dzik w szyszki a Twoje spekulacje o potędze NATO są tragiczne jesteś zagubiony jak Ukraina w mgle myśląc, że z wsparciem NATO mają jakieś szanse utrzymania się na mapie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@morgiel: z jednej strony tak. Rosja by miała problem.w.tej wojnie. Ale z drugiej strony patrząc na ich historie to oni mają w dupie jednostki. Putin już jest stary, córka chyba siedzi w Luksemburgu więc pewnie.mu to koło #!$%@? lata. Rosja już upadła wyludniając się.
  • Odpowiedz
@Ranmaru: nic sobie z sankcji nie robią? mocne słowa jak na to że Rubel stoi najgorzej w historii a przez samą Rosje niedawno przeszła seria potężnych zamieszek ( ͡° ͜ʖ ͡°) tego o NATO i o ich braku polotu do Rosji nie skomentuje z litości dla ciebie
  • Odpowiedz
@Zielony_Ogr: poszukałbyś? ja słyszałem że na tych terenach nawet 80% ludzi deklaruje przynależność do Ukrainy, owszem w rejonie Krymu i Doniecka więcej było Rosjan ale teraz na tereny na które chcą najechać to raczej góra 50% Rosjan
  • Odpowiedz
@Ranmaru

nakładanie sankcji na Rosję nic nie daje bo nic sobie z tego nie robią


No w sumie nic sobie nie robia. Jedza mniej miesa, kupuja mnie ubran. Takie to nic nierobienie.

Ciekawe jak tam na froncie technologicznym. W sumie tez nic nie robia. Termowizji nie robia. Okretow nie robia. Procesorow nie robia. Maszyn przemyslowych nie robia.

Takie to nic sobie nie robienie.
  • Odpowiedz
@Zielony_Ogr: chociaż w sumie możesz mieć racje bo na południu kraju jest takie zjawisko że są Ukraińcy którzy popierają współprace z Rosją, to też nie znaczy że Ukrainiec będący prorosyjski będzie chciał mieszkać w Rosji operacja wciągnięcia tych terenów jest bardzo ryzykowna i znacznie trudniejsza niż zajęcie Krymu
  • Odpowiedz
@morgiel: nie chce mi sie tego szukać, ale Ukraińcy tam się też mocno okopali, sprzętu też nazwozili i na pewno wrazie w nie będzie już tak łatwo jak na Krymie nawet z prorosyjską ludnością. Kurcze już nie przytocze tych statystk jak to procentowo wyglądało, ale o ile dobrze pamiętam o o ile na Krymie poparcie było w okolicach 90% to na tych terenach o których mówie było koło 60%
  • Odpowiedz
  • 0
@morgiel słyszałeś o rosyjskich samolotach, radarach itp. było wiele incydentów, które to spowodowały paraliż sprzętu NATO.
Sytuacja, leci niewykrywalny myśliwiec NATO, nagle pilot widzi dwa samoloty rosyjskie na swoich skrzydłach, oczami nie sprzętem, radary nic.. słyszałem relacje pilota.
  • Odpowiedz
  • 1
@morgiel Myślę, że problem leży gdzie indziej - obecne władze Rosji są zapędzone w kozi róg sytuacją gospodarczą oraz społeczną swojego kraju i potrzebują wojny by zyskać na czasie. A i Putin ostatnio wydaje się słabnąć - może nie ma już nic do stracenia?
  • Odpowiedz