Wpis z mikrobloga

@sylben: takich jak ty czy np @obszarnik. Ruskie onuce w Polsce ani na wykopie nie są mile widziane. Za te 50 rubli za wpis i tak niedługo nic nie kupicie, że 2 dodatkowe sankcje i będziecie żreć gruz że ścian ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar: złudne nadzieję. Chiny szłyby od wschodu łykając te wszystkie kraje w strefę wpływów tak jak próbuję ją utrzymywać Rosja. Do tego ruszy Turcja i Iran. Świat nie znosi próżni
  • Odpowiedz
@sylben: sorry, po treści komentarza i avatarze błędnie założyłem ze jesteś ruską onucą. Przejrzałem Twój profil i jednak się myliłem. W każdym razie nie wiem jak można zadać pytanie "jakich trolli" skoro od rana trwa zmasowany atak na wykopie. To że ruscy mają farmy troli to fakt, nawet w TV leciały dokumenty na ten temat. Trudna zresztą tego nie zauważyć, czytam wykop regularnie i nie pamiętam kiedy ostatnio było tyle wpisów
  • Odpowiedz
@Mecha_Wykalaczka: Szczerze - nawet Niemcy, których z perspektywy historycznej należy się obawiać, znormalniały. Wszystkie kraje europejskie prezentują mentalność, z którą jakoś można próbować znaleźć wspólny język.

Natomiast Rosja, niezależnie czy jest carska, czy to ZSRR, czy obecna "Federacja" Rosyjska, zawsze pozostaje w tej mentalności dzikich ludzi stepowych. Jak pokazali kiedyś w Afganistanie, jak pokazali ostatnio na Krymie, czy jak pokazują obecnie na granicy z Ukrainą - stepowa dzicz z nich nigdy
  • Odpowiedz
@PDCCH to nie tyle antyniemiecka propaganda a konsekwencje długoletniej, prorosyjskiej polityki rządu RFN. Już pomijając ich dawniejsze posunięcia to ostatnio sprzeciwiali się otwarcie dostawom broni na Ukrainę a teraz oponują w sprawie możliwości odpięcia rosyjskich instytucji finansowych od systemu SWIFT w ramach projektu sankcji argumentując to utrudnieniem rozliczeń za ropę i gaz z Rosji. Cóż, może i lecieć nad Dania jest taniej, może i szybciej, ale niestety Niemcy jak grają tak mają.
  • Odpowiedz