Wpis z mikrobloga

Mirki, choruje ktoś z was na dne moczanowa? Moją bliska osobę dotknął ten problem. Oczywiście przy ataku bierze kolchicyne, ale źle się po niej czuje. Zastanawiam się jak działają i czy w ogóle działają testery a'la glukometry które można znaleźć w internecie i które mają za zadanie badac poziom kwasu. Działa to? Stosował ktoś to u siebie? #dnamoczanowa #podagra #choroby
  • 7
@Barstuk cześć. U mojej mamy przytrafiła się dna moczanowa. Pracuje poza Polską, więc jako takiej diagnozy lekarskiej nie miała. Ale objawy były tak oczywiste że nie było potrzeby potwierdzania tego. Zwłaszcza że jest osobą która nienawidzi chodzić po lekarzach. Taki charakter, nic nie zrobisz.
Objawy to niesamowity ból w palcu itd.
Zdecydowałem się działać, i zamówiłem przez e- receptę leki, kolchicyne oraz milurit. Jeden na atak dny drugi na zmniejszenie kwasu w
@Barstuk no i teraz druga sprawa, która naprawdę polecam. W internecie jak będziesz szukać czy Twój tata, jak leczyć dne moczanowa napewno natkniesz się że bardzo pomagają wiśnie. Oczywiście nikt nie jest w stanie wpierdzielać codziennie wiśni czy pić soku, wiec kupiłem swoje mamie tabletki coś w rodzaju koncentratu wiśni. 1000mg 1 tabletka. I powiem tak, naprawdę działa.
Kwas moczowy zwiększa swoje stężenie we krwi po spożyciu żywności w których jest dużo