Wpis z mikrobloga

Mirki, jaki jest adres tej takiej fajnej stronki o Diablo 3? Nie chodzi mi o oficjalną z battlenet, nie chodzi mi też o fandom. Była kiedyś taka ładna, chyba fanowska i jej nie mogę znaleźć.

Przy okazji od razu pytanie dotyczące Kostki Kanaiego - dobrze rozumiem, że jak pozyskam moc legendarną z jednego pomarańczowego przedmiotu, to potem uzyskam jak najlepsze formuły do przedmiotów, które będę chciała potem przemienić w Kostce z całego wyposażenia?

Chcę też dostać się do Skarbca, jak gram na udręce VII to dropnie Zagadkowy Pierścień w III akcie, ale gdzie dokładnie?
Tyle pytań, sorry xd
#gry #diablo3 #pytanie #kiciochpyta
Sandrinia - Mirki, jaki jest adres tej takiej fajnej stronki o Diablo 3? Nie chodzi m...

źródło: comment_1642428731WhSynP7o9sJb4MPI89QskO.jpg

Pobierz
  • 39
@Sandrinia: Jedyne strony o D3 jakie znam to te z buildami czyli aktualnie tylko wartym odwiedzenia jest maxroll.gg.

Drugie pytanie, cooo? Kostka wyciagasz moce legendarnych itemow, ktore pozniej mozesz uzyc jako dodatkowy efekt co sobie tez wybierasz w kostce. O jakie przemiany ci chodzi?

Puzzle ring to random drop, więc może ci spaść gdziekolwiek, musisz mieć tylko minimalnie 29 level bo od niego wypada. Możesz też próbować i przerabiać rare pierścionki
@Megawonsz_dziewienc: no właśnie niedawno zdobyłam kostkę i nie za bardzo ogarniam na razie jej działanie. Kampanię już skończyłam i lecę mistrzowskie poziomy na zleceniach z mapek i szczelin, czasem z kimś gram w drużynie.
W Twoim pierwszym linku było imperiumdiablo i chyba o tą chodziło, niestety jest już tylko do 2 części. Dzięki za odpowiedź (ʘʘ)
@Sandrinia: No to tak, w kostce mozesz...
1. Wyciagac efekty legendarnych itemow (wiekszosc jest bezuzyteczna), ktorych dzialanie sobie pozniej dodajesz w kostce, masz tam symbol pancerza, miecza i pierscionka, mozesz miec trzy moce na raz, jedna z broni, druga z pancerzy i trzecia z bizuterii.
2. Ulepszac rare itemy (zolte) do legendarnych (w tym tez setowe czyli zielone)
3. Przerolowac staty danego legendarnego itema (w tym tez zielonych bo one tez