Wpis z mikrobloga

A w jakim celu jest na tym tagu hejt na Meksykano? To akurat jest fajne?

Co ma wspólnego z tagiem hejter Oregano? Meksyk przynajmniej przyłożył się do stworzenia Uniwersum :))


@WulkanizatorOponMozgowych: aha czyli skoro inni nie stosują się do regulaminu automatycznie daje ci wymówkę by też go łamać. Zaśmieszczas tag spamując o Meksyku jednocześnie hejtując Olgierdano.
Podwojne stadardy. Pieknie
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: Hejt, to jest to, co robi od roku ten twój pożal się boże idol, Oregano. Kilkaset filmów o Meksyku dla kasy i fejmu. Podszywanie się pod zmarłego, wręcz pastwienie się nad człowiekiem, który błędy popełnił ale próbuje wyjść z nałogu!
A standardy mam proste i jednoznaczne: jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie :) Wytykam obłudę Oregano, ogłupianie widzów, stalking i hejt. Ja nie kręcę filmów tylko przedstawiam publicznie swoje zdanie,
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: ile ty masz lat? Zachowujesz się jakby ci sperma uderzyła do głowy. I nie obraź się ale brzmi jak jakiś nastoletni fanboy mexyka buzujący testosteronem organizujac samosady.

A standardy mam proste i jednoznaczne: jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie :)


@WulkanizatorOponMozgowych: standardy masz za proste nacechowane hejtem. Zemsta jest formą hejtu. Skoro Olgierdano hejtuje mexyka to tak samo ty hejtujesz olgierdano.
  • Odpowiedz