Wpis z mikrobloga

@Tondi_88: Przed chwilą ktoś wrzucał filmik z urywkami jak grała nasza młodzież w sparingu, w skrócie kopali się po czole, podawał ktoś statystyki naszych młodzieżowców, w skrócie o ile dobrze pamiętam, jak coś poprawcie mnie, Plewka 1 kluczowe podanie przez całą karierę, Młyński też wielkie gówno gra.
Teraz bierzemy obcokrajowca też źle, przypominam że my byliśmy krok od IV ligi i póki co Ronaldo czy Messi do nas nie przyjdą.
  • Odpowiedz
@Tondi_88 nie wiem o co ci chodzi. Po pierwsze przodujemy w pro junior system ściągamy w miarę perspektywicznych zawodników. Poza tym żeby promować wychowanków wypadało by najpierw mieć sensowną akademię bo bez odpowiedniego szkolenia od najmłodszych lat będziemy wypuszczać pseudo kopaczy pokroju Plewki
  • Odpowiedz
@1906pel: Ciekawostka:

Nasi młodzieżowcy przez ostatnie 4 sezony swoimi bramkami oraz asystami zdobyli nam dokładnie 8 pkt w tym:

3pkt zapewnione przez asystę plecami Medveda w meczu z Pogonią wygranym 2:1 xD
1pkt zapewniony przez bramkę Tupty w meczu z Płockiem
  • Odpowiedz
@toschi17: Szacun za wysiłek ale wystarczy obejrzeć 2 mecze, my nie gramy młodzieżowcami bo inwestujemy w młodych i zdolnych. My gramy nimi bo nie mamy nikogo innego wartościowego.
Wyjątkiem w tej rundzie wiadomo że był Mikołaj i jego czepiać się nie można.
  • Odpowiedz
@1906pel: wydaje mi się, że inwestujemy w młodych, ale nie robimy tego dobrze.
Nie da się tego zrobić na skróty tak jak teraz, czyli wystawimy 3-5 młodych w pierwszym składzie i będzie super. Lech, czy Pogoń rozwijają akademię i inwestują w szkolenie latami, nie da się tego nadrobić w krótkim czasie.
Druga rzecz to jakość tych piłkarzy, póki co bliżej naszym młodym do 1 ligi niż ekstraklasy, stąd też obecne
  • Odpowiedz