Wpis z mikrobloga

#koronawirus
#covid19
Mireczki zrobiłem sobie antygenowy na covid i mam pozytyw, plus objawy gorączka 37.5-38, znaczne osłabienie, ból głowy, mięśni.
Pytanie do osób które przechodziły, czy zalecacie coś na wczesne objawy covid? Mam je od dzisiaj w sumie, do lekarza dostanę się dopiero jutro dlatego może coś oprócz paracetamolu/ibuprofenu zalecali wam lekarze przy wczesnych objawach? Nie chce dopuścić do rozwoju choroby:)
Pozdr
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@megawatt
@cvssivn
@DonCruzo
@szkalownik88
Dzięki Wam wszystkim, żona juz mi właśnie przywiozła parę specyfików, nie jestem z jakiejś grupy wielkiego ryzyka, no może poza poza otyłością 1 stopnia (bmi 32), ale nie mam cukrzycy, nadciśnienia ani żadnych innych chorób współistniejących, a raczej ruszam się codziennie kilka razy na 4 piętro z buta plus po mieście, nie prowadzę jakiegoś mega osiadłego trybu życia, jedynie waga wynika ze złej diety, może to przeżyje:)
  • Odpowiedz
  • 0
@Towarzysz_Szwagier aktualizacja: po spanku głowa boli identycznie jak wcześniej ale temp 37.4, więc szkoda mi brać tabletki na ból głowy, żeby stan podgorączkowy walczył z tym gównem ,() bo samych tabletek od bólu bez zwalczania gorączki to nie ma.
Dzięki za słowa wsparcia!
  • Odpowiedz