Wpis z mikrobloga

Chcę kupić swojego pierwszego drona i czytając różne artykuły wpadły mi w oko:
1. Dron Ryze Technology Tello
2. Syma X25 PRO
Jak myślicie który z tych dronów będzie lepszy na początek a może jakiś zupełnie inny?
Głównym celem będzie robienie zdjęć, te dwa powyższe kosztują ok. 500zł i tyle chciałbym wydać chyba, że jest jakiś ogromny przeskok po dodaniu paru stówek.
#drony
  • 13
  • Odpowiedz
@kanciarz424: polece klasycznie ale do robienia zdjęć to żaden z nich ( ͡° ͜ʖ ͡°) sensowne zdjęcia dopiero dji mini zaczyna robić. A z tych dwóch to chyba tello będzie lepszy.
  • Odpowiedz
@feber: rozumiem ale nie chce wydawać 2k pln na hobby którego jeszcze nie spróbowałem ale podejrzewam, że to będzie kolejny krok ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Zdecyduję się raczej właśnie na Tello między innymi ze względu, że matryca ma 5Mpx aniżeli 1 w Symie.
W ogóle w media expert jest fajna promocja bo za 580 jest zestaw z trzema bateriami.
https://www.mediaexpert.pl/foto-i-kamery/drony-i-akcesoria/drony/dron-dji-cp-tl-00000015-01?utm_source=Ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=891021&utm_campaign=2022-01&utm_term=Drony&ceneo_spo=true
  • Odpowiedz
Sam już nie wiem, byłem zdecydowany na Tello, teraz zastanawiam się nad Mini 1 używką.
W sumie jakby się trafiła dobra używka a hobby by mi się nie spodobało to chyba nie ma problemu z odsprzedażą drona?
  • Odpowiedz
@kanciarz424: Tello to zabawka po podwórku albo koło nogi. Zasięg wifi, brak kontrolera (mozna dokupić ale to ponad 130?zl). Jeżeli myślisz o zdjęciach, nagraniach dla siebie to zdecydowanie mini 1 którego można z łatwością sprzedać. Sa tez hubsany i inne, ale to też walka z softem i innymi problemami.
  • Odpowiedz