Wpis z mikrobloga

Skończyłem oglądać serial Loki i nie do końca parę rzeczy rozumiem.
1. Dlaczego działania Avengersów były ok? Np. Podczas cofania w czasie Kapitan Ameryka został w przeszłości i tam sobie żył. Quill został znokautowany(wstrząs mózgu, lub cokolwiek innego mogło się stać) i to było ok i nie wywołało wyrwy, a Sylvie już tak? xD
2. Jest miliony Lokich, miliony Thorów itp. To czemu Ostatni mówi, że jest on sam. Bo jeżeli zniszczył resztę universów to nie powinien być przypadkiem jeden loki, jeden thor itp?
3. Jeżeli nie byłoby wydarzeń w Lokim to czar Doktora Strange nie przyzwałby innych pająków i złoczyńców?
#spiderman
#marvel
#loki
  • 8
@Jukatso:1. Dlaczego? No bo avangersy są wyjątkowi i pewnie dlatego inaczej by ich wykasowali jak setki jak nie tysiące innych linii czasowych.
2.Bo nie da się zniszczyć wszystkich linii czasowych a może tak myślał.
3. Przyzwałby chyba albo i nie , nie wiem na jakiej zasadzie to działa do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Disscord93: 1. Też tak mi się wydaję, że to jedyne wytłumaczenie xd 2.To jest najbardziej powalona rzecz w tym wszystkim plus do tego końcówka Lokiego przez która to już w ogóle nie mogę tego sobie poukładać. 3.Widziałem, że na nowym plakacie doktorka jest Loki więc może coś się wyjaśni. @Odwrocuawiacz: Haha. No ja gdzieś od 2010 na steamie używam :D
@Jukatso: 1. Linia glówna (czyli ta sledzona przez nas w filmach) jest linią specjalną, która tworzy czasem inne linie np. poprzez wydarzenia z endgame, ale jest to spoko, bo konsekwencję tego są znane i niegroźne. Secret timeline jest wiec grupą lini czasowych, w których działania nie powodują, że ktoryś z Kangów odkryje mozliwosc podrozy miedzyswiatami i stanie sie konkurencja dla tego na koncu czasu.
2. Czas toczy sie w kolko na
@haabero: O kurde xD, nieźle to zrobili @dzejro Dobra, rozjaśniło mi się trochę. W takim razie katastrofa z 2050(o ile dobrze pamiętam rok) to przyszłość ,,naszego świata"? Wszystko mi się składa w całość gdy zakładam, że Kang siedzi na końcu czasu, a w Świętej linii czasu nie ma wydarzeń(przyszłości) po Pająku i Kang sobie pilnuje żeby wszystko było git. Ale to się zmienia gdy 2050 do Linii należy, ponieważ tam to
@Jukatso: @dzejro: @haabero: @Disscord93: Panowie, jeśli lubicie ten temat, to na pewno z przyjemnością poczytacie moje teorie na ten temat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najnowsze - Konkretnie o Spiderman No Way Home, Multiverse i zaklęciach doktora Strange:
https://www.wykop.pl/wpis/63206123/strange-doctorstrange-drstrange-spiderman-mcu-marv/

A Tutaj nowe podsumowanie Timetravels i Multiverse w MCU:
https://www.wykop.pl/wpis/63214891/drstrange-spiderman-mcu-marvel-avengers-endgame-lo/

To co napisał dzejro, wpisuje się w moje teorie.
Powiedz @dzejro, czy czytałeś moje teorie