Wpis z mikrobloga

  • 33
#taxicoolstory #praca ##!$%@? #taxi #wtf #oswiadczenie #gorzkiezale

Co może się stać w taksówce, która wyjechała do pracy w piątek po godzinie 22, po umyciu i posprzątaniu auta, zatankowaniu go, po zrobieniu smacznej kawy, podczas robienia pierwszego kursu z kompletnie #!$%@? klientem, który nawet nie miał pieniędzy żeby zapłacić za cały kurs?

  • 20
  • Odpowiedz
@taxi20: to jest #!$%@?! ziomek kiedyś wracał z baletów i dziwny trafem nie miał pieniążków więc postanowił, że wywinie numer koledze i poda jego adres jako ten "docelowy". Kazał taksiarzowi zaczekać w aucie pod pretekstem, że szybko skoczy do domu po kaskę i zapłaci ( ͡° ͜ʖ ͡°) jako, że był cwany #!$%@?ł przez płot do drugiego sąsiad a stamtąd przez ulice hyc do siebie do domu:)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@zgaS: Są jeszcze tacy idioci którzy próbują ale przy dzisiejszej technice szybko ich można namierzyć.

I kiedyś np spóźnią się na jakiś autobus...:)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Migfirefox: Kiedyś był taki zawód kierowca mechanik. Ale były też normalne samochody. Też lubię sobie sam radzić w podróży ale w tych nowoczesnych cwelach nawet żarówki nie da się wymienić.

Chyba padły mi szczotki w regulatorze. W passacie b3/b4 naprawiłbym to w 4 minuty, ale niestety trzeba czekać na warsztat bo nie mam jakiś śmiesznych kluczy.
  • Odpowiedz
@zgaS: Te Mirasy znają Mirasów którzy znają Sebów. W przypadku jakiegoś #!$%@? leszcza który nie chce zapłacić a mimo wszystko wysiądzie pod domem/na ulicy gdzie mieszka to nie jest problem znaleźć. Ale znowu w druga stronę @bslawek: jeżeli chcesz się przejechać za darmo taxi i masz łeb na karku to jesteś w 99% nietykalny.
  • Odpowiedz
@bslawek: to może kiedyś przy okazji ;) ja jeszcze od znajomych nie słyszałem by za niezapłaconą taxe dostali #!$%@? no ale to było dość dawno wiec nie wiem jak teraz.

@taxi20: a mogę wiedzieć na czym zarabiają mirasy które śmigają na taxach bmw serii 7 albo mercem c i e klasą ? oczywiście tymi nowymi. Zawsze mnie to zastanawiało :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@zgaS: Kamerka swoją drogą ale numer telefonu nasz komputer długo pamięta.

Poza tym - warto w małym mieście zostać #!$%@? za parę złotych?
  • Odpowiedz
@taxi20: No to czeka mnie mały remoncik. Ostatnio padła uszczelka pod głowicą, a tylna klapa nadaje się do wymiany. Jak z tatą go lekko podreperowaliśmy w lato to nam szczeny opadły po zdjęciu tylnej rejestracji. Dziury jakby go ostrzelać z czołgu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@zgaS: Nie wiem każdy ma inny start.

Na trepowskiej emeryturze i z układem w jakimś hotelu można utrzymać niezłą brykę.

Ja jestem na zusie i "bujam się" tylko omegą:)
  • Odpowiedz