Wpis z mikrobloga

Hej! Przychodzę tu z zapytaniem o inteligentne zabawki dla psów typu jak na zdjęciu.Mam dwa #psy używamy mat węchowych ale chciałbym wprowadzić formę zabawy/treningu/wysiłku dla psa na wyższy lvl i zastanawiam się czy to będzie dobry ruch?Czy wasze psy ogarniają, że trzeba rozwiązać łamigłówkę?Z góry dziękuję za opinie i odpowiedzi na moje #pytanie
#pies
Pobierz Aquamen - Hej! Przychodzę tu z zapytaniem o inteligentne zabawki dla psów typu jak na...
źródło: comment_1642323551QAx3gAfexbTmZxvO88LMrH.jpg
  • 4
@Aquamen: mi tam szkoda kasy na te zabawki, bo mam milion sposobów na męczenie mózgów u psów bez nich ;) ale jakby za darmo mi ktoś je dał to pewnie bym spróbowała z nimi, bo czemu nie ;)
Każda nnowa aktywność z psem będzie dobrym ruchem zarówno dla Ciebie jaki i psów. Na pewno przy takich zabawkach trzeba czasem asystować i pomagać psom. Bo takie bardziej szalone zaczną je przewracać i
@Aquamen: my mamy taką i jest bardzo fajna, porządnie wykonana, kupiłam w TKMaxxx. Ale ta konkretnie jest dla kotów i małych psów, dla większych soę prwnie nie sprawdzi bo jest bardzo lekka. Za pierwszym razem pieseł nie wiedział jak się dobrać i wylizywał smaczki z tych okrągłych skrytek. Ale za drugim razem już ogarnął, że dużo szybciej jest przesunąć tą skrytkę nosem lub łapą. w tym momencie nie jest to żadne
Pobierz ChristmasCarol - @Aquamen: my mamy taką i jest bardzo fajna, porządnie wykonana, kupi...
źródło: comment_1642332153McboC54Y0bHxjlaHhs1ocP.jpg