Wpis z mikrobloga

@Wegetujemy: trudno powiedzieć. Zacznij powoli, możesz czasem powiedzieć coś w stylu "cieszę się, że cię widzę" zamiast zwykłego "cześć" i od razu dać jej buziaka. Albo gdy wspólnie oglądacie film, szepnij jej, że lubisz gdy jest obok. To nie musi, a nawet chyba nie powinna być jakaś poważana rozmowa, w której wyznajesz jej co czujesz. Dla kobiet (nie wiem czy dla wszyyskich¯\_(ツ)_/¯) ważne są takie właśnie małe ale znaczące gesty w
  • Odpowiedz
@Wegetujemy: to lepiej się wstrzymaj z jakimiś wielkimi wyznaniami, bo możesz sprawić wrażenie desperata. Wybacz, że tak bezpośrednio pisze. Jak już wspomniałam wcześniej, małe ale znaczące gesty. Spróbuj się dowiedzieć co lubi, co ja interesuje i może od tej strony. Powodzenia! (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: to zależy. Jeśli chodzi Ci tylko o to, by zaliczyć, to rzeczywiscie łatwiej pójść do specjalistki... Jeśli jednak chcesz być kochany, chcesz aby ktoś się o Ciebie troszczyl, przytulal Cię I szeptał Ci do ucha, że nie wyobraża sobie życia bez Ciebie to musisz się niestety nieco postarac.
  • Odpowiedz
@Wegetujemy: po pierwsze, gdy podobasz się dziewczynie, to albo powie ci to wprost, albo cię gdzieś zaprosi do knajpy lub do siebie.

Po jakim czasie wyznać dziewczynie, że jest promykiem nadziei w moim życiu i wybawieniem od #!$%@??


@Wegetujemy: po drugie… stary takie wyznania to gwóźdź do trumny, dajesz tym sygnał, że uzależniasz swoje szczęście id niej, a to ogromna presja.
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: Niekoniecznie mu powie. Pamiętaj, że pracują razem. Wiele osób woli unikać romansów w pracy, żeby potem nie było kwasu, gdy nie wyjdzie. Dlatego radziłam, aby najpierw się lepiej poznali. Poza tym, chętnie poczytam, jak twoim zdaniem ludzie się w sobie #!$%@?ą. Bo moim zdaniem nie ma jednego scenariusza¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz