Wpis z mikrobloga

@olaf_wolominski: Aseksualność to nieodczuwanie pociągu płciowego przez daną osobę i jest ono dane już przy narodzeniu, nie mają na to wpływu żadne czynniki zewnętrzne
Nie używajcie słów niezgodnie z ich znaczeniami bo to poziom julek i sojaków co twierdzą że każdy incel to terrorysta mizogin podczas gdy inceli w tym kraju jest kilka milionów xD
  • Odpowiedz
p0lki żyją mózgowo i mentalnie w 3000r.p.n.e Nie ogarnęły że dzisiaj gabartyty faceta się nie liczą a iświat jest umiarkowanie bezpiecznym miejscem.


@Levander: I co ciekawe, to nie jest zjawisko tak zauwazalne na zachod od Laby. Mam wrazenie, ze ten kult wielkiego chopa z niskim bodyfatem wsrod witaminek jest triggerowany przez brak poczucia ciaglosci (od faktu, ze Polska historycznie jest krajem sezonowym, az do kwestii bezpieczenstwa zatrudnienia). Takie preferencje masz
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski:

Ważę 78 kg a wszyscy mi mówią że wyglądam na mniej mimo że ostatnio rzadziej ale od czasu do czasu porzucam trochę hantelkami.
Nie jestem też grubasem jednak mając taką wagę nie wyglądam groźnie,wzrost i frame mogą być zabójca jeśli chodzi o pożądanie dla kobiety.
  • Odpowiedz