Wpis z mikrobloga

@olaf_wolominski: i przy okazji świetne obalenie wzrostpillu, że samiec 173cm czyli niski, rucha kobietę 168 cm czyli średnio-wysoką (3,5cm powyżej średniej krajowej). I kobieta popuszcza mi szpary pomimo różnicy zaledwie 5(!!!) cm wzrostu. Doskonałe podsumowanie farmazonów w stylu że że jak się nie ma przynajmniej 180 to its over.
  • Odpowiedz
@cebularz_szkorbutnikowy: ja miałem przygody z wyższymi ode mnie a mimo tego nie uważam tego za obalenie blackpillu (czy tam wzrostpillu jak to nazywasz) xD blackpill mówi o prawdopodobieństwie a nie że jak jesteś niski to nigdy nikogo nie znajdziesz, po prostu będziesz miał na to mniejsze szanse
  • Odpowiedz
@cebularz_szkorbutnikowy: No i co z tego ze rucha, jak jest dla niej beciakiem i zdradzi go/zostawi jak wyzszy piardnie w jej stronę? A znaleźć można tylko jest 10^863378853 trudniej.

Przecież laska wyraźnie pisze, że problemem jest jego masa, a nie wzrost

To jest ze sobą powiazane. Jakby byl chudzielcem mając 190 to nadal wazylby z 80kg.

@ehhcokolwiek: normalnie? Wystarczy ze chad zagada i zostajesz aseksualny, chociaż wczesniej nie
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: Ale dlaczego wy sobie dopowiadacie, że tu chodzi o wzrost? Ty też piszesz że go zostawi jak wyższy pierdnie w jej strone, jak ona nawet w tym poście nie wspomniałą o tym, że przeszkadza jej jego wzrost, tylko umięśnienie ciała xd

Sami dopowiadacie sobie debilne teorie. Nie wiem czy specjalnie czy po prostu nie umiecie czytac
  • Odpowiedz
@Levander: Niby tak ale jak koleś jest wysoki i duzy to nawet w cywilizowanym towarzystwie kazdy inaczej go traktuje, włącznie z facetami.
Wysoki może wiecej zawsze, nawet nie musi sie o nic bić.
  • Odpowiedz
Przecież laska wyraźnie pisze, że problemem jest jego masa, a nie wzrost.


@cebularz_szkorbutnikowy: wykopkom nie przetłumaczysz. Dla nich rozmiary, a nawet cała atrakcyjność mężczyzny mierzy się jednym i tylko jednym parametrem czyli wysokością czubka głowy nad ziemią.
  • Odpowiedz