Wpis z mikrobloga

Cześć, kończę obecnie inżynierkę z mechatroniki i rozglądam się za kierunkami na II stopień w #krakow. Z chęcią poznam opinie o:
1. #elektrotechnika na #agh, specka dotycząca budynków albo pojazdów
2. #infotronika na #pk, trudno znaleźć info na temat tego kierunku poza bardzo ogólną listą zagadnień do egzaminu
3. air na #wimir ze specką robotyka, wydaje mi się to najbardziej pokrewny kierunek z moim obecnym ale lista zagadnień na egzamin jest potężna XDD
Trudno dostać się w ogóle na te kierunki? Kończę studia na uczelni w innym polskim mieście.
#studbaza #studia #magisterka #politechnikakrakowska
  • 22
@vice123: nie dotykaj infotroniki na pk xD Kończyłem na tym wydziale informatykę i w tym samym czasie otwierali ten kierunek. Kadra na wieiku jest tragiczna, może 2-3 osoby znaja się na rzeczy
@Greviz: okej, dzieki. A co do kadry poza tym, że nie znają się na rzeczy XD da się jakoś tam w miarę przejść studia czy jest duże prawdopodobieństwo trafienia na jakiś beton?
@vice123: Jak chcesz sie #!$%@?ć na magisterce to idź na mechatronike na agh. Poważnie. Na specce Projektowanie jest tak nudno że jak nie znajdziesz sobie roboty, albo koła naukowego to się zanudzisz xD

3. air na #wimir ze specką robotyka, wydaje mi się to najbardziej pokrewny kierunek z moim obecnym ale lista zagadnień na egzamin jest potężna XDD


@vice123: Not bad. Ale tych robotów to też za wiele nie ma
@vice123: Myślę że na opak mnie zrozumiałeś.

Merytorycznie nic tam się nie nauczysz. NIC. Natomiast jeżeli masz pomysł na siebie, to tą gigantyczną masę wolnego czasu możesz wykorzystać na pracę, albo działalność w kołach i zdobywać expa.

AGH bardzo utrudnia pracę na studiach. Na wielu magisterkach ciężko jest mieć 20h wolnego w tygodniu bez okienek żeby mieć czas na staż.
@Gavilar właśnie dobrze zrozumiałem :p dostałem kiedyś info, że jest mnóstwo projektów, które pochłaniają sporo czasu, a faktycznie nie za wiele uczą.