Wpis z mikrobloga

Siema, osoby będące na kwarantannie kiedykolwiek na kwarantannie. Chcielibyście udzielić koledze z internetu bardzo wartościowych informacji, mianowicie, w jakich godzinach przyjeżdzał do was patrol. Najbardziej interesuje mnie dolna granica, czyli kiedy najpójźniej misie was niepokoiły.
#kwarantanna
  • 19
@rankwaran: izolacja, czy kwarantanna? bo dużo osób myli te dwa pojęcia, ale ja - będąc za izolacji - dostałem chyba telefon, czy dwa i jakiegoś sms'a, że mogą mi zrobić zakupy, a inna osoba ode mnie na kwarantannie - po prostu robiła zdjęcie w aplikacji i tyle. żadnego patrolu.
@rankwaran: to wszystko zależy od tego jak twoja najbliższa jednostka policji ustawi sobie grafik dla patrolu. Potrafią dwa razy dziennie sprawdzić. Moją dziewczynę ani razu nie sprawdzali jak miała, a mnie dzień w dzień w mieście powiatowym w godzinach porannych. Nie warto ryzykować lepiej siedź na dupie jak nie masz poważnej potrzeby
@mccloud: Do mnie również nie przyjechał ani razu. Kompletnie nikt mnie nie kontrolował czy siedzę na dupie czy robię sobie wycieczki po mieście. Dostawałem tylko smsowy spam by zainstalować ta ich gównianą apkę żeby sobie selfiki robić xD Olałem to.