Wpis z mikrobloga

@Dajpancenta: @Vaillant: Właśnie szukam jakiegoś średniaka w miarę szybkiego ale jednocześnie w miarę wytrzymałego - mam taką wieśniaczą robotę a poza tym jestem gamoń i ciągle coś "robie" tym telefonom. Z drugiej strony nie chce iść w jakieś CATy pancerne, bo jednak potrzebuję w miarę szybkiej maszynki.

No i w gre wchodzą jedynie Samsungi
@scaryguyy: miałem A52s przez miesiąc po czym przesiadłem się na S21 i tak właściwie przy typowym używaniu (przeglądanie internetu, odpalenie kilku aplikacji na krzyż) nie widzę znaczącej różnicy w wydajności, a A52s ma dodatkowo lepszą baterię i nie grzeje się na danych komórkowych jak S21 potrafi.

Tylko nie wiem jak te Samsungi się sprawdzają jako wytrzymałe - nie rzucałem nimi z parteru. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prócz
@scaryguyy: Szefie w takim razie polecam również obudowę od Unicorn Beetle. Telefon jest w niej niezniszczalny, nieraz mi upadał i dalej żyje. Jak chcesz mieć większą pewność co do niezawodności tej obudowy, to wybierz s9 bez plusa, bo te z plusem mają zaokraglony wyświetlacz i ta obudowa ich tak mocno nie chroni(krawędzi)
@ruum: To prawda, ale flagowe samsungi zawsze się dobrze trzymały i aktualizacje są zakańczane na możliwościach sprzętowych telefonu, a nie jak w tańszych modelach wpakują najnowszego androida, ktorego telefon ledwo uciągnie. Jedyna bolączka to bateria, która dość szybko pada.