Wpis z mikrobloga

Cześć!

Jest piątek, a więc jest też nowy odcinek ulubionego programu wszystkich ludzi, którzy lubią nudne gadki bez sensu nagrane w fatalnej jakości. Seria ormiańskich prowokacji sprawiła, że mamy delikatne problemy z dźwiękiem, ale z drugiej strony - większość programu jest nagrana poprawnie, a to echo czasem dodaje nawet uroku, #!$%@?, kogo ja chcę oszukać, znowu #!$%@?śmy.

Przepraszamy, po prostu, będziemy dalej toczyć tę nierówną walkę ze sprzętem z wiarą, że kiedyś ją przynajmniej zremisujemy.

Do rzeczy: jak ktoś potrafi sobie poradzić z tym echem, to poruszamy dość ciekawe i świeże tematy. Okazuje się bowiem, że:

- wszystkie niepowodzenia Polaków wynikają z niemieckich i rosyjskich prowokacji, Lidl np. sprzedaje masło, które przeważa spadające kromki, więc jak następnym razem ubrudzicie tłuszczem połowę podłogi, bo akurat upuściliście kanapkę, śmiało powiedzcie sobie w myślach: ech, te Niemce

- wszystkie niepowodzenia Azerów wynikają z ormiańskich prowokacji. Jak Emreli nie trafia w bramkę, to okazuje się, że wyłączną winę ponosi rząd Armenii zaopatrujący Legię w obuwie, które same sprowadzają piłkę na złą drogę. Jak Emreliego obtłukują, to na pewno ludzie inspirowani przez ormiańską diasporę

- Gargamel w azerskiej wersji smerfów nazywa się "Hayastan Gargamelyan"

- wszystkie niepowodzenia Niecieczy wynikają z prowokacji Michała Probierza

- wszystkie nasze niepowodzenia są naszą winą, bo jesteśmy dziadami

Jest też o transferze Kozłowskiego, Diogenesie oraz wiślakach, którzy wygraliby każde internetowe głosowanie, nawet gdyby naprzeciw stanęła cała armia chińskich botów.

Z góry dzięki za wyrozumiałość, za wszystkie opinie, komentarze i ciepłe słowa. Mamy nadzieję, że będziecie się bawić jak zwykle, przynajmniej średnio.

Tag do czarnolistowania: #tetrycy

Tagi tematyczne: #pilkanozna #ekstraklasa #weszlo #ligaminus

Link do Weszło: https://weszlo.com/2022/01/14/zycie-jako-smutny-ciag-ormianskich-prowokacji-dwaj-zgryzliwi-tetrycy-56/

Link do YT:
Jakub_Olkiewicz - Cześć! 

Jest piątek, a więc jest też nowy odcinek ulubionego pro...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jakub_Olkiewicz to echo musi mieć jakieś właściwości usypiające. Już dwa razy zdążyłem zasnąć, a nie dotrwałem jeszcze do 20 minuty. Dzięki za te tajmsrampy czy jak to się tam nazywa, też nie znam języków obcych, bo przynajmniej wiem od którego miejsca zacząć kolejne podejście :)
  • Odpowiedz
@PeSS: Lepiej niz @Lehu31: tego nie zrobimy :) Dzięki!

@Itun: ()

@Mikstolar: To też wynika z tego, że cały czas walczymy, dokupujemy nowe sprzęty, najpierw się uczymy ich obsługi, potem jak już je dobrze ogarniamy, to te stare sprzęty się psują, i trzeba znowu kupić nowe i tak dalej. Teraz echo chyba
  • Odpowiedz
@Jakub_Olkiewicz: luzik, jak cos trzymam dane, wiec moge robic update'y. No i jak chcecie uzyc w gadce ze sponsorami, to moze lepiej skasowac, ze ten odcinek sponsorowany z Clobberem poszedl najgorzej XD.
  • Odpowiedz
@Jakub_Olkiewicz chyba i tak lepiej K-Pax niż 112. A korzystając z okazji, że spełniło się moje marzenie, to pozdrawiam mamę oraz tatę ( ͡º ͜ʖ͡º) BTW tylko twardy H-H czy nową płytę Szczyla słyszałeś? Albo ostatnie rzeczy Magiery?
  • Odpowiedz
@Jakub_Olkiewicz: Nie mówię, że nie. Po prostu bardzo nie moja tematyka. A jeszcze puszczałem to sobie w tle, więc jakoś nie bardzo mogłem się na niej skupić. I chyba (niespodzianka!) było tam coś nie tak z dźwiękiem, co nie? Leszka nie było w ogóle czy jakoś tak.
Może nadrobię jeszcze
  • Odpowiedz
@Jakub_Olkiewicz: Tetrycy tak mocno weszli w moje życie, że śniliście mi się dzisiaj.

Siedziałem z wami tam w studiu, próbowałem dość namolnie i intensywnie się wam przypodobać, rzucając różnymi żartami (nawiązując do tekstów z poprzednich filmików, czy nawiązań do nich lub czegoś nowego w podobnym stylu). Leszka w śnie było jakby więcej, generalnie obaj byliście lekko zażenowani, ale jednak u Leszka była większa rezerwa i dystans. W sumie sen jak
  • Odpowiedz