Wpis z mikrobloga

Cześć!

Jest piątek, a więc jest też nowy odcinek ulubionego programu wszystkich ludzi, którzy lubią nudne gadki bez sensu nagrane w fatalnej jakości. Seria ormiańskich prowokacji sprawiła, że mamy delikatne problemy z dźwiękiem, ale z drugiej strony - większość programu jest nagrana poprawnie, a to echo czasem dodaje nawet uroku, #!$%@?, kogo ja chcę oszukać, znowu #!$%@?śmy.

Przepraszamy, po prostu, będziemy dalej toczyć tę nierówną walkę ze sprzętem z wiarą, że kiedyś ją przynajmniej zremisujemy.

Do rzeczy: jak ktoś potrafi sobie poradzić z tym echem, to poruszamy dość ciekawe i świeże tematy. Okazuje się bowiem, że:

- wszystkie niepowodzenia Polaków wynikają z niemieckich i rosyjskich prowokacji, Lidl np. sprzedaje masło, które przeważa spadające kromki, więc jak następnym razem ubrudzicie tłuszczem połowę podłogi, bo akurat upuściliście kanapkę, śmiało powiedzcie sobie w myślach: ech, te Niemce

- wszystkie niepowodzenia Azerów wynikają z ormiańskich prowokacji. Jak Emreli nie trafia w bramkę, to okazuje się, że wyłączną winę ponosi rząd Armenii zaopatrujący Legię w obuwie, które same sprowadzają piłkę na złą drogę. Jak Emreliego obtłukują, to na pewno ludzie inspirowani przez ormiańską diasporę

- Gargamel w azerskiej wersji smerfów nazywa się "Hayastan Gargamelyan"

- wszystkie niepowodzenia Niecieczy wynikają z prowokacji Michała Probierza

- wszystkie nasze niepowodzenia są naszą winą, bo jesteśmy dziadami

Jest też o transferze Kozłowskiego, Diogenesie oraz wiślakach, którzy wygraliby każde internetowe głosowanie, nawet gdyby naprzeciw stanęła cała armia chińskich botów.

Z góry dzięki za wyrozumiałość, za wszystkie opinie, komentarze i ciepłe słowa. Mamy nadzieję, że będziecie się bawić jak zwykle, przynajmniej średnio.

Tag do czarnolistowania: #tetrycy

Tagi tematyczne: #pilkanozna #ekstraklasa #weszlo #ligaminus

Link do Weszło: https://weszlo.com/2022/01/14/zycie-jako-smutny-ciag-ormianskich-prowokacji-dwaj-zgryzliwi-tetrycy-56/

Link do YT:
Jakub_Olkiewicz - Cześć! 

Jest piątek, a więc jest też nowy odcinek ulubionego pro...
  • 28
  • Odpowiedz
@Jakub_Olkiewicz: Fajny program. Taki "Top Gear" - nawet nie trzeba się interesować ekstraklasą a i tak dobrze się ogląda. Mam nadzieje, że Stanowski da wam na kolejny rok więcej pieniążków na realizację i będziecie mogli robić rzeczy równie spektakularne co ekipa Clarksona. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Jakub_Olkiewicz: wasz program jest idealnym przykładem, że niedoskonałości w ludziach, zwierzętach, przedmiotach, grach czy właśnie w programach można kochać. Kocham to, że wasz program jest teoretycznie o piłe, kawałkach PRO8L3MU i klasykach polskiej sztuki filmowej ale często też zupełnie innych rzeczach i co program czymś nas zaskakujecie. Kocham problemy z dźwiękiem, niewłączone dyktafony, twoje krzywe zęby i Leszka z prztłuszczonymi wlosami. Kocham wasze czasami żenujące żarty. Pozdrawiam cieplutko i zaraz oddam
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Jakub_Olkiewicz: #!$%@? mnie to, że tworzycie ten program już tyle czasu, a i tak cały czas są problemy z dźwiękiem xD. A najlepsze, że nie robicie tego specjalnie.

Średnio jak zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
proponuję na następny odcinek przedstawić się jako Oskar i Steez :P


@paprykasz: Niee, ktoś w komentarzach na yt dał najlepszą wersję:

Leszek Echowski i Kuba Pogłosiewicz XD
  • Odpowiedz
@PeSS: ech, leniu ;P.

W zalaczeniu wykres, ktory odpowiada na Twoje pytania, a takze inne. Na wykresie umiescilem wszystkie odcinki (poza najnowszym, bo wiadomo, ze jeszcze znacznie wzrosnie mu ogladalnosc) wg kolejnosci publikacji. Powstaly 55 odcinki + 6 recenzji + 3 odcinki Q&A, stad 64 na osi. Takze jesli jakas recenzja byla pomiedzy 38. a 39. odcinkiem, to na wykresie bedzie wlasnie pomiedzy tymi odcinkami. Dodalem tez linie trendu, ktora pokazuje,
Lehu31 - @PeSS: ech, leniu ;P.

W zalaczeniu wykres, ktory odpowiada na Twoje pytan...

źródło: comment_1642192341KpgvlI0O0JEtTMhmTiZpp9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lehu31: no ale ten clobber to jakaś dzika akcja była. Jedyny odcinek, który włączyłem i nie dokończyłem. Nie wiadomo o co chodzi (hehe)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lehu31: a nie sorry, podsumiwanjia rund też nie kończę, bo nie oglądam ekstraklasy, więc słucham sobie tak jednym uchem, póki jestem przy kompie po prostu
  • Odpowiedz