Wpis z mikrobloga

#epapierosy #epapieros

Ile was kosztuje miesięcznie taka forma przyjmowania nikotyny? glikol, nikotyna, grzałki etc.

Odkąd pogorszyła się moja sytuacja finansowa przeszedłem z fabrycznych papierosów na fajki kręcone i cóż... średnio mi to smakuje, a wydaję na tytoń około 200zł.

Możecie polecić jakiś sprzęt dla początkującego? Oglądałem na aliexpress sprzęt od voopoo. Konkretnie to modele vinci i drag.
  • 38
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gupiujzewsi: Zależy też czego oczekujesz. Te wielkie smoki co robią masę dymu to ciągną liquid w podwójnej ilości. Takie tanie epapierosy z orlenu za 70zł ciągną zdecydowanie mniej liquidu.

Same liquidy to nic, to taniocha.

Drożej wychodzi (i jest to mega upierdliwe) dokupienie elementu jakiegoś jak coś się zepsuje. Według moich doświadczeń często się psują ustniki i te szkiełka co w nich się płyn znajduje (pękają i zaczyna się liquid wylewać).
@bellazi: nie mam głowy aby robić jakieś większe rozeznanie w temacie który jest mi obcy. dlatego chciałem zapytać mirków którzy w tym siedzą.

czyli teoretycznie powinno mi to wyjść taniej jak kopcenie kręconych fajek. myślę że mogę dać temu szansę
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gupiujzewsi: Skoro teraz wydajesz tylko 200zł na tytoń na miesiąc to znaczy, że palisz raczej mało w porównaniu ze mną. Ja mam fajkę prawie cały czas w gębie i wychodzi tak jak napisałam, więc u Ciebie może wyjść jeszcze taniej niż u mnie jeśli chodzi o liquidy.

Pytanie brzmi czy od tak będziesz w stanie wywalić te 50-100zł na atomizer jak Ci szkiełko pęknie i jak często będziesz musiał wyskakiwać z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bellazi: w takim razie jak wyjasnisz,ze mi zaden nie pekl z zadnym miejscu,nigdy,pomimo upadkow,noszenia w kieszeni,plecaku? Moze to kwestia sprzetu-ja takich jak Ty pokazujesz nigdy nie uzywalem. Wieksze mody,wielsze atomizery (obecnie najchetniej Zeus Dual czy jak to sie zwie) i jedyne,co musialem wymienic to uszczelka w Zeusie jednogrzalkowym.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tyronedidnothingwrong: tak czy siak i tak nie zmienię tanka na chwilę obecną, bo do tej baterii nic się dobrać nie da ponoć. Chodziłam po wielu sklepach z efajkami i pytałam czy mogę górę sobie dokupić, to tylko w jednym zaproponowali zamiennik za 100zł ()
Jak już całkiem padnie, to wtedy zmienię cały system i zrobię lepsze rozeznanie. Nie wiedziałam, że od mentolu może się coś takiego dziać
@bellazi: Kizoku Oaker, to faktycznie będzie problem z tankiem, bo to 19mm, a większość "normalnych" to 22+. Tzn tak, pasować będzie każdy, ale a) ten mod nie ma tam zbytnio regulacji mocy, b) tanki dostępne w sklepach będą odstawać. Jedyny 19mm jaki kojarzę to Kayfun Mini V3, ale cena może zabić, a dostępność ssie. Jeszcze możesz popatrzeć za Nautilusem Mini, który ma 18.5mm.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tyronedidnothingwrong: no tak to jest zaufać sprzedawcy a to nie byle jaki sklep typu wyspa w hipermarkecie tylko poszłam do e-dym bo te cienkie emody 510 też mi pękały i chciałam coś lepszego i tak mi pan doradził :/
Raczej nie będę w to inwestować, tylko jak padnie to zapytam na mirko co polecają i kupię tym razem z polecenia Mirków a nie sprzedawcy :/
Ale dzięki za oświecenie z tym