Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem w związku od 4 miesięcy. Ja lv 23, różowa 21. Oboje jesteśmy w związku pierwszy raz, w ogóle tego nie robiliśmy. Nie naciskam na nią, ale unika tematu seksu jak ognia. Nasze jedyne akty cielesne to kilka pocałunków francuskich i zrobiłem jej palcowke parę razy. Inaczej to sobie wyobrażałem, czuję się totalnie nieatrakcyjny. Raz byliśmy sami w domu i zacząłem coś inicjować, ona jak zwykle wszystko odrzuciła. Powiedziałem, że myślałem że ludzie którzy się kochają chcą to ze sobą robić, to ona wypaliła "aha czyli twierdzisz że Cię nie kocham skoro nie chce Co dać dupy?". Nie wiem, nie chce kończyć tego związku z tego powodu, bo nie chodzi mi tylko o seks no ale ileż można czekać. Nawet 0 chęci do odwdzięczenia się chociaż ręką po tej palcówce, mimo że widziałem że jest jej dobrze.
#zwiazki #rozowepaski #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61dff4c179ccb9000a8ee273
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 13
pskit: jakie skrzywienie!

Świat (SM) wyprał wam mózgi! udało się wam wmówić, że koniecznie pieprzyć się trzeba jak zwierzęta! Zadziwiające jest jak łatwo było tą narrację przyjąć! Jeszcze 10- 15 lat temu niczym szczególnym nie były związki dwójki młodych ludzi gdzie do zbliżenia dochodziło po kilku, kilkunastu miesiącach. Dziś facet oczekuje, że ona da mu dupy na najdalej 3 randce bo jak nie to ma kogoś na boku...

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua