Wpis z mikrobloga

@Vortuks: Działki raczej nie będą szły w górę, ale tez nie spadną.

Rolnicy maja dużo siana, dla nich od zawsze ziemia drożeje, wiec obi będą trzymać. Reszta nie kupuje działek na kredyt. Pytanie do Ciebie jaka to dzialka? Kto sprzedaje?
@Vortuks: jak dla siebie a nie inwestycyjnie to nie patrz na to czy za 2-3 lata może być 10-15% mniej, bo za 10 lat będzie zdecydowanie więcej, a nawet jeśli nie to materiały budowlane i robocizna na pewno pójdą do góry że spadek ceny wyrównają z nawiązką.

W gminach ościennych wokół dużych miast jest prognozowany wzrost ludności, sam odpowiedz sobie na pytanie jak to wpłynie w dłuższym okresie czasu na ceny.
@ostatniwrankingu: Wołam i informuje.
To była ostatnia działka i poniekąd miałeś rację, że najgorsza - oficjalnie nie ma drogi publicznej. W MPZP jest droga, aczkolwiek jest to prywatna działka, a gmina nie była w stanie odkupić od właściciela(upadły developer) tego gruntu. Podobno ciągnie się od 6 lat.
@Vortuks: To nawet po stawkach oficjalnych masz 150x100 PLN na gotowo z odbiorem j licznikiem.

Poszukaj chłopaków co pracują w spółkach wodnych i robią fuchy po pracy albo w sobotę.

Ja wodę 120 miałem wycenę na 9k na gotowo. Wyszło mnie 3k z moim materiałem. Zrobili Ci sami, którzy w dzień pracują dla wodociągów :)

Popytaj sąsiadów kto przyłączał im wodę.

Pytanie czy wcinka do wodociągu nie będzie obwarowana dodatkowa opłata