Wpis z mikrobloga

przykład Rabuska kojarzy mi się ze znajomym z otoczenia. Zostawiła go kobieta i nagle się wkręcił w jakieś plaskie ziemie, że lądowanie na księżycu to fejk itp. Po prostu chęć poczucia przynależności wygrała, a poszedł tam gdzie najłatwiej "przyjmują"


@CzasemBiegamCzasemGram: zawsze się boję że na którymś etapie życia mi też coś takiego #!$%@? bo to dotyka też stosunkowo zwykłych ludzi, chociaż np jeszcze nie poznałem nikogo kto był wysoko wykształcony i
segregacji sanitarnej


@CheSlaw: Czekam na segregację według inteligencji. Na chwilę obecną zostałeś odsortowany.

trzeba być szurem żeby w to wierzyć


@CheSlaw: Trzeba być szurem, żeby na zwykłe środki bezpieczeństwa mówić "segregacja sanitarna". Wybór masz cały czas. Nikt ci z domu nie zakazuje wychodzić, pomimo tego, że w swojej podkarpackiej wiosce boisz się zaszczepić, bo pan w kiecce w kościele powiedział, że to z abortowanych płodów.
Nie, segregacja nie istnieje. Przecież miałeś wybór szurze!!!11 Albo się szczepisz i dołączasz do nowo-oświeconych wierzących w nową naukę albo siedź w domu.

Jesteś ozdrowieńcem? Yyy No trudno idź się zaszczepić. Powody, dla których miałbyś to robić?
Jako zaszczepiony zarażasz dokładnie tak samo jak niezaszczepiony? Szurskie teorie!!!!11
Masz wątpliwości co do skuteczność szczepionek? Problemy kardiologiczne? Trudno szurze. T w ó j w y b ó r!!!!11

A i nie zapomnijmy jeszcze piętnowania.