Wpis z mikrobloga

#windowsphone #pokazpulpit

Pierwszy tydzień z windows phone 8 #lumia520

Kafle w końcu dopasowałem jak chciałem, wątpię że coś zmienię chyba, że mnie pogodynka wkurzy to ją wywalę.

Z systemu jestem zadowolony. Czasem zdarzy się, że od momentu naciśnięcia kafla do odpalenia aplikacji minie 1-2 sekundy (w zasadzie tylko muzyka i zdjęcia). Występuje to rzadko i nie jest uciążliwe, ale skłamałbym gdybym powiedział, że telefon zawsze działa 100% płynnie. W moim poprzednim telefonie, który pracował na androidzie często zdarzały się przypadki, że zawieszał się np w czasie gdy ktoś dzwonił albo podczas wchodzenia do kontaktów. Brakowało mu płynności nawet podczas przesuwania ekranów czy w czasie przeglądania aplikacji. W lumii takie rzeczy nie mają miejsca. Wszystkie aplikacje i ekrany chodzą płynnie, tylko czasami jak pisałem wyżej aplikacje do muzyki i zdjęć potrzebują ok 1-2 sekund na załadowanie się. Nie zapominajmy, że to najtańszy smartfon z wp8, np w lumii 820 takie coś nie powinno mieć miejsca.

Znalazłem wszystkie aplikacje jakie chciałem, aparat robi dobre zdjęcia i filmy. Na początku nie byłem przekonany co do wyglądu systemu, ale teraz mi się bardzo podoba, szczególnie animowane przejścia i przesuwane ekrany w aplikacjach.
M.....m - #windowsphone #pokazpulpit 



Pierwszy tydzień z windows phone 8 #lumia520...

źródło: comment_rNqLf1av774w3W7iiTNAJV69g4duYCnF.jpg

Pobierz
  • 23
@Kluska1337: jak chcesz sie poklocic z kims o wadach androida to zapraszam ;P Ja miałem zawsze androidowy hi-end i bylem harduserem androida, moje telefony działały na wielu custom romach, miały podkrecaje procesory, ram, w testach mialem zawsze topke najszybszych telefonow na swiecie oraz wsrod konkretnego modelu, uzywalem tez iosa ale pomimo obaw pokochalem wp8 wlasnie za to że nie jest jak bolid f1 z ktorego mozliwosci w codziennym uzytkowaniu nie wyorzystam
@krisip: witam :) osobiście ja zaczynałem od low endów (htc wildfire) i pozniej jakoś do przodu do przodu. Mialem SGS'a na którym robiłem miliony flashow itp. Sprzedałem bo zmieniłem priorytety z czasem. Nie chce mi sie grzebać w telefonie żeby dzialało, ale tez przez to nauczyłem się go umiejętnie zarządzać. Jak narazie mam Xperie U, ale z czasem chciałbym któregoś Iphone'a nie dla tego że jest hipsta i w ogole, tylko
@Kluska1337: "albo umiejętnie go obsługiwać i nie zaśmiecać" za to pokochalem wp - od roku zasmiecam system a on nawet nie zamulil :P Juz nie wiem ileset aplikacji, gier i syfu innego przewinelo sie przez moj telefon a on nic se z tego nie robi :)
@Kluska1337: o gustach sie nie dyskutuje, ja tez podchodzilem do wp8 jak z gola dupa do mrowiska ale sie przekonalem ;) Poza tym jest jeszcze glance screen, lockscreen oraz mozliwosc zrobienia z kafelkami duzo wiecej niz z ikonkami na iosie czy nawet widzetami na andku. A na kafelkowy wyglad mozna poradzic sobie troche - przyklad masz moj -

http://www.wykop.pl/wpis/6233936/nie-kazdy-pokazpulpit-windowsphone-jest-taki-sam/

http://www.wykop.pl/wpis/6238622/windowsphone-pokazpulpit-pokazlockscreen/