Wpis z mikrobloga

Czy ktokolwiek wymieniał samodzielnie pękniętą szybkę w realme 7 pro? Patrząc na ceny wyświetlaczy chyba się nie opyla, ale wolałam zapytać, bo jednak wymiana telefonu po roku boli...

#realme
  • 8
@biancaa: tylko paragon koniecznie trzymaj bo ja kiedys wymienilem ekran a odkleil sie po 2 miesiacach i #!$%@? sie z nimi zeby laskawie poprawili robocizne... generalnie jak wiecej niz 1/2 to co dales za fona to ja bym to #!$%@?ł xD
@DrumBass dzięki za radę, no przy cenie sensownych smartfonów teraz to nie opłaca się chrzanić z naprawą xD Samsung poprzedni wytrzymał mi 4 lata bez rysy a tu po roku taki pech :(
@biancaa: ja 1600zł samsung s7 za wymianę szybki chcą 250zł i nie wiem cyz się nie skuszę aby miec drugi telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo jednak tam nfc pulsometr odcisk palca szmery bajery ( ͡ ͜ʖ ͡)
@biancaa: aaaa ziomek xD mam teraz oppo reno 2 bez szkła i wiesz czemu bez szkła i czemu on żyje? troche może i szanuje ale pary razy spadł, posiada gorilla glass 6 na przodzie gorilla glass 5 na tyle ale ma tez dodane w zestawie etui wydaje mi się, że jak będziesz szukać to bierz mocno pod uwagę czy fon ma gorilla glass 6