Wpis z mikrobloga

Po 6 latach znudziły mi się rybki i popełniłem pierwsze terrarium tropikalne ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Trochę pracy to kosztowało zwłaszcza, że na początku nie miałem pojęcia co robię (do tej pory nie do końca). Ale dałem z siebie całe 30% i wyszło jak wyszło ( ͡ ͜ʖ ͡) Lokatorzy przyjadą jutro.
Wszystko wykonane własnoręcznie - pokrywa, zraszanie, tło, oświetlenie, ogrzewanie, wentylacja.
W środku chyba oprócz basenu z wodą nie ma nic sztucznego, wszystko żywe/naturalne.
Rzucajcie kamieniami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więcej foto w komentarzach

#terrarystyka #hobby #gownowpis
ciksters - Po 6 latach znudziły mi się rybki i popełniłem pierwsze terrarium tropikal...

źródło: comment_1642013362IsXRy4VaF7psYnnQcwCPO8.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@anotherguy: Jasne, ścianka to pianka montażowa + styropian pod nią (jakby mi się kiedyś chciało zmienić aranżacje to nie będe musiał tego skrobać z szyb). Potem cięcie na kształt skał czy coś, wg. uznania. Następnie pokryłem piankę żywicą epoksydową dla utwardzenia i zabezpieczenia (żeby się w przyszłości nie kruszyła) - tu powstał zupełnie przypadkowo ciekawy efekt bo żywica zareagowała delikatnie z pianką i stworzyła jeszcze bardziej naturalny kształt. Na to
  • Odpowiedz