Wpis z mikrobloga

ROK TEMU kupiłem na revolucie każdą z dostępnych kryptowalut za potężną kwotę 10zł. Łącznie wydałem 100zł. ETH miałem 20zł przed zakupem, o czym przeczytacie w pierwszym wpisie. Nie ma się co tu za wiele rozpisywać, wszystko widoczne na screenach.
Obecny profit ~ 16,54$ ~ 66zł
Rekordowy profit ~ 66,65$ (12.05.2021) - 266zł

Narazie nie zamierzam sprzedawać, bo po co. Może poczekam aż spadnie bardziej i sprzedam na dołku, żeby potwierdzić że należę do grona wykopowych inwestorów.

Zgodnie z obietnicą, wołam wszystkich plusujących pierwszy wpis.


#bitcoin #ethereum #eth #kryptowaluty #revolut #bitcoincash #inwestycje #inwestowanie #finanse
Spofity - ROK TEMU kupiłem na revolucie każdą z dostępnych kryptowalut za potężną kwo...

źródło: comment_1641939542ACq3YDv6sJZhBIpdJMTQzv.jpg

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
@Helong: opłatę płacisz w zależności od monety i łańcucha po którym ja wysylasz (o ile jest taka możliwość).
Przykładowo- zarobiłeś na BTC, to zamieniasz go na USDT (stable coin który jest wart prawie 1 dolara) i jego przesyłasz (opata 1 dolar) do wspomnianego kantoru. Oni biorą prowizje (około 4%) i dostajesz gotówkę do łapy a skarbowka o niczym nie wie. Oczywiście powinienes rozliczyć podatek od zysku.
Inna opcja jest zamiana na Fiat na giełdzie- ale tu nie pomogę, bo nie korzystałem.
Wtedy zachodzi obowiązek rozliczenia podatku- sprawa niezbyt skomplikowana- co prawda zapłacisz podatek, ale masz w 100% czyste pieniądze na koncie.
Jeszcze innym sposobem jest sprzedanie komuś za gotówkę- np znajomy chce kupić pare USDT, to bierzesz od niego gotówkę i wysylasz mu uzgodniona
  • Odpowiedz
@anhydryt: Konkretnie krypto wymieniam w kilku miejscach. Mam również konto na Binance- ale od czasu jak wymusili KYC, to zostawiłem tam ochłapy.
W tym momencie już nie wpłacam gotowki- to co uzyskam z farm, stakowania czy tez pooli inwestuje w kolejne monety.
Co jakiś czas robię odwrotne DCA- tzn wypłacam trochę usdt na zimny portfel. Tam siedzą i czekają na tąpnięcie.

Trzymanie krypto na giełdzie ma sens jak nimi obracasz.
  • Odpowiedz
@KrzysiekEire: Jakie monety? A jak się stakuje czy farmi? Możesz dać jakiś link o co chodzi? Mysle ze pójdę w ślady autora i będę 400 zł miesięcznie lądował 30% btc 30% eth 40% alty
  • Odpowiedz
@anhydryt: Monety czyli potoczna nazwa krypto-walut. Stakowanie to coś jak lokata, a farmy to zapewnianie płynności na platformach defi. Musisz poszukać na własna rękę- sorry, ale to obszerny temat jest.
Link jakiś? Jak znasz angielski to wal tutaj:

https://youtu.be/Sqo0pOd4dnI

Co do wypłat- nie bardzo wiem co masz na myśli? Wypłatę z giełdy do Fiat, czy przelew na
  • Odpowiedz
To zależy.
Od rodzaju i ilości monet.
Pokombinuj z łańcuchami- ERC20 jest drogi, bsc20 zwykle tani a niekiedy darmowy, solana jest tania, trx tez tani.
UPEWNIJ SIĘ, ŻE ADRES NA KTÓRY WYSYŁASZ NALEŻY DO KONKRETNEGO ŁAŃCUCHA, INACZEJ STRACISZ ŚRODKI.

Jak masz dużo drobnicy to lepiej się opłaca sprzedac, i wysłać busd (w Binance nie ma za to opłat) i odkupić na nowym miejscu, zakładając, że nowe miejsce to umożliwia.
Zainteresuj się safe
  • Odpowiedz