Wpis z mikrobloga

Aktualnie na bieżąco wykopujące znaleziska neuropy


@DurzyPszypau: No, POTĘŻNE wykopywanie znalezisk neuropy, w ciągu 2 miesięcy wykopałem łącznie 9 (!!!) znalezisk - bot pierwsza klasa. Ogólnie to nie pierwszy raz gdy ktoś nazywa mnie botem bo głównie plusuj/wykopuje - tak jak większość użytkowników... ¯\_(ツ)_/¯

@Rodriqu: Na szybko przeleciałem ostatnie 3 strony wykopanych znalezisk, w sumie 75 sztuk, prawie wszystko od neuropy. Strasznie monotematyczny jesteś, ze aż mógłbym Cię posądzić o bycie botem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zawsze jak widzę w wykopalisku partyjny spam konfy to oczywiście zakopuję


Właśnie dlatego dotarłem do tego konta.

W kazdym razie cieszę się, że wreszcie napisałes jakis komentarz. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°
@DurzyPszypau: Co ja mogę, że najbardziej interesujące mnie tematy to szeroko rozumiana wolność osobista - a no jednak na wykopie to najbardziej neuropa z liberalizmem światopoglądowym ma po drodze. No i nadal słaby ze mnie bot, który wykopuje promil znalezisk z listy neuropy.

Nie zobaczysz za to na moim profilu żadnego propagandowego partyjnego spamu - czy to lewicy, czy PO.

Właśnie dlatego dotarłem do tego konta.


@DurzyPszypau: Wiem, do znaleziska
W kazdym razie cieszę się, że wreszcie napisałes jakis komentarz.


@DurzyPszypau: Słabo stalkujesz, ostatni komentarz 3 miesiące temu, a ostatnią bańkę aktywności miałem ~7 miesięcy temu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)