Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aligancko: rozumiem że nic nie robisz cały dzień tylko słuchasz milionów utworów na Spotify żeby sobie na własną rękę odszukać coś co jest fajne i nie jest "mejstrimowym gównem"? Czy jednak outsourcujesz to zadanie do innych liderów opinii?
@elf_pszeniczny: Nie no po prostu widzę że jeżeli na 100 typiar 80 ma dokładnie ten sam utwór tego samego znanego artysty który aktualnie jest na czasie na youtube albo spotify to mysle ze to wystarczająca ilość informacji żeby nazwać to mainstreamem
@Stokrotka10: The weekend, Billie Eilish, Tame impala, The neightborhood, Pro8l3m, alt-j, Doja Cat, Tyler the Creator, Mac Miller to ci którzy mi teraz przychodzą do głowy. Nie wiem jak w innych grupach wiekowych - ja mówię o 18-22
@aligancko: Ja szczerze mówiąc nie widzę w tym problemu, że ktoś słucha muzyki popularnej, o ile ktoś nie słucha disco polo zupełnie na poważnie((bo z takimi osobami jest jednak coś nie halo ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)). Dziwne by było dla mnie jednak to, gdyby ktoś mnie skreślał jedynie z powodu tego co słucham, bo to mi się wydaje takie niedojrzałe.