Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Medivial: Teraz to trochę odleciałeś mirku xD Konstelacje są po prostu kolejnym sposobem na ulepszenie postaci tak samo jak talenty/artefakty/bronie. Powiedziałbym nawet że mniej rng niż pogoń za artefaktami 30CV+, bo często gęsto postać dużo więcej zyska na konstelacjach niż szukaniu idealnego artefaktu.

Taka beidou - C2 to już +60% dps względem bazowej, dojście do C6 to sumarycznie +90%. Dojście xiangling do C4 to nie dość że zwiększony dps o +50-60%
Oj nie Mireczku Mihoyo dokładnie chce żebyś tak Myślał same konsty do czwórki dają jakiś boost do postaci, ale to piątki mają połowę ich ussles taka kekinq czy qiqi to już komedia ( ͡° ͜ʖ ͡°) , ale zastanówmy się, bo nawet jak jakaś konsta da ci np te 10000000 do dmg to jaki to ma sens gameplayowy jak i tak bez nich miałeś je na strzała? No
@Medivial: Ty... a może ja po prostu lubię jak postać mi mocniej #!$%@? xD Takie przyzwyczajenie od tych lat grania w mmo i gry gacha.

Nie oglądam praktycznie żadnego contentu genshinowego oprócz pojedyńczych filmów Tony To, ale jak widzę jak wszystko co pod słońcem #!$%@? na hita to jakoś nie otwiera mi się portfel żeby #!$%@?ć wypłatę na C6R5 postać.

Czemu mam sobie nie pójść sobie po dobre C1-C2 dla ulubionej