Wpis z mikrobloga

Ma ktoś z was grę na Pegasusa pt. Snow Bros? Ciekawy jestem czy ktoś z was dotarł do poziomu 84. Nie jest to takie oczywiste, bo np. na moim Daryar CVG nie da się tam w ogóle wejść, a na Famicomie i Fenixie wystarczy drugi raz zacząć grę po jej przejściu by trafić na lvl>80. Do tego są jeszcze glitchmapy których się nie da w ogóle przejść, skonstruowane chyba z losowych bloków pamięci ale to temat osobny. Ktoś coś?


#pegasus #famicom #8bit #retrogaming #nes #staregry
DonRzoncy - Ma ktoś z was grę na Pegasusa pt. Snow Bros? Ciekawy jestem czy ktoś z wa...

źródło: comment_1641924306s2NcOQGM9VHgW4sQFrWraC.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@impact18: Ah, po znajomości tematu myślałem że może jeszcze jakiegoś posiadasz :) Nie jest to wielki wydatek jeśli nie masz zamiaru na nim bić rekordów. Do takich gier wolniejszych to wystarczy jakiś tani klon, byle miał dobry zasilacz a nie jakieś gówno chińskie. A jak chciałbyś pograć lepiej i wygodniej to wystarczy pady zmienić na lepsze i tyle :)

No, Fenix był bardzo jakościową konsolą. Dorównywał jak nie przewyższał IQ-502
  • Odpowiedz
@impact18: Pewnie do osiedlowego- hehe- serwisanta? Nie smuć się, mówię- żeby ożywić wspomnienia wystarczy najtańszy klon z dobrym zasilaczem transformatorowym 9V :) Najważniejsze że się karty ostały, reszta jest w zasięgu ręki!
  • Odpowiedz