Wpis z mikrobloga

@Pendzel: ciekawe jak Ci upne :D ale sprawdze jedna rzecz, jak cos dam Ci znac :D Nie wiem czy bedzie mi w ogole cos dzialac, gorzej jak sypnie mi kompa i dane :/ grr to sie wnerwie :D
@tr00ci0: podpowiem tko zebys sie zastanowil udostepniajac cos komus i podpidujac sie przy tym swoim nazwiskiem

Ps bo aktualizacja nugdu nie byla jakims wielkim halo.
@tr00ci0: windows 8 ma wiecej sterownikow(np wifi) niz 7. Windows update sam potrafi wiele z nich wyczarowac (np grafikę). Wiec o to sie nie martw
@Rad-X: nvidia 8400m gt ale to jest od sony vaio, i zwykle stery nvidi jej nie widzialy, musialem w paczce nvidi pozmieniac i dodac swoja karte do listy etc, i troche sie nameczylem :D
@porque: no to moze byc problemem. Ale sprawdz na wszelki wypadek czy nlwe stery od nvidii szialaja na win7. Bo amd i nvidia wziely sie ostro za takie praktyki producentów
@Rad-X: zrobie update i zobaczymy, najwyzej bez grafy przemecze dsie jeden dzien :) a jak nei to moze ten trick z dopisaniem do sterow mojej karty znowu przejdzie :D dlatego nie aktualizuje sterow :D od karty :D co najdziwniejsze na linuxie np ubuntu dziala bez problemu i moja karte lyka w locie :)
@Rad-X: MSDNAA, a w sumie Dreamspark Premium nie jest tylko dla technicznych :) Nawet filologia ma na UG :) @tr00ci0: Wszystkie sterowniki i potrzebne sprawy działają mi jak trzeba. Od ponad miesiąca nie mam problemu :)
@tr00ci0: masz katalog uzytkownika i tam np chrome potrafi zjesc kilka gb sam z siebie. Ponadto polecam nawet systwmowe "oczyszczanie dyskow" w celu usuniecia zrzutow pamieci etx