Wpis z mikrobloga

@WiktorekS: przecież to #heheszki Jesteś napięty jak plandeka na żuku. Strata sporej części kapitału na pewno by zabolała, ale mam też pracę na etacie w której zarabiam powiedzmy, że dobrze, więc na miękko.

A nawet jeśli miesięcznie zarobię 20k na giełdzie to będę zadowolony.
@Chris_Karczynski: Jestem na rynku od 6 lat, a konsekwentnie #!$%@?łem kase przez pierwsze 3.Od dwóch lat pracuje w domu maklerskim i to jeszcze bardziej mnie utwierdziło w przekonaniu jaki performance maja swieże rachunki, dlatego nie podpalaj sie bo ciebie tez to czeka. Taka kolej rzeczy
@Chris_Karczynski: Wiadomo, że tak natomiast nawyki, które budujemy na samym początku najtrudniej się później pozbyć. Wiem to po sobie. #!$%@? randomowo na xstation czy innym metatraderze z tradingiem ma niewiele wspólnego a do takich nawyków właśnie prowadzi.
@Chris_Karczynski: Jeżeli chodzi o samo budowanie warsztatu to w kwestii grania typowo intraday na indeksach zacząłbym od ogrywania na lepszych platformach gdzie bazujesz na realnych danych. Generalnie sam wykres, na którym zakładam, że bazujesz jest do #!$%@?. Ja osobiście nauczyłem sie handlowac bez wykresu co mi bardzo pomogło bo przestałem życzeniowo podchodzić do tradingu. Order flow/tape reading, czytanie arkusza zleceń to jest to co faktycznie daje ci wgląd na rynek. Dlatego