Wpis z mikrobloga

oglądam sobie na youtubku pojedyncze sceny z #graotron i nadal nie mogę uwierzyć jak ten serial się #!$%@?ł XD przecież gdyby ten serial w postaci ludzkiej stanął teraz obok mnie to powiedziałby

GODS, I WAS STRONG THEN


Tywin jest chyba największym wygranym tego serialu, nawet biorąc pod uwagę śmierć na kiblu z bełtami w żołądku, nadal mogę z szacunkiem stawać na baczność gdy tylko przemawia - gdyby dożył do ósmego sezonu pewnie powiedziałby do Tyriona coś w stylu

hahhahah jestem wysoki, a ty co, karle #!$%@?? XDDDDD


plujesz? plusujesz

#seriale #hbo #piesnloduiognia
genocidegeneral - oglądam sobie na youtubku pojedyncze sceny z #graotron i nadal nie ...

źródło: comment_1641857418JAVNKDfQlx8cvn4koyO2X8.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@genocidegeneral: Nie lubię przemocy, a co widzę te twarze to przypominam sobie jak bardzo chciałbym im #!$%@?ć. Złapać jednego za nogi i #!$%@? #!$%@? bym tłukł.

Bezczelne #!$%@? *stfu* ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz
@genocidegeneral: Gdy tylko skończył się im materiał źródłowy, który i tak beznadziejnie przerabiali, to puścili wodzę fantazji i widzowie dostali potworka. Jego sukces był tak wielki, że Disney uznał, że to za wiele i odebrał im tworzenie nowych Gwiezdnych Wojen. Ten sam Disney odpowiedzialny za nową trylogię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz