Wpis z mikrobloga

@nigdy: :D Tylko, żebyś miał gdzie spać, bo mi siostra przygotuje pokój, ale nie wiem jak z dodatkowym noclegiem :P Ja kurczę jeszcze nie zaplanowałam wizyty, zresztą mój chłopak będzie planował wszystko. Już tam ogółem zwiedziłam co trzeba, więc w sumie nie wiem co będziemy robić :P Pewnie się szwędać po mieście :P

@mactrix: :) Wiem, że mam fajnie :P Siostra na dodatek mi torta zrobi :P Będzie
  • Odpowiedz
@nigdy: A co to za problem zamieszkać w Londynie? :) Znajdź pracę i się przeprowadź.

@mactrix: Ja sobie tylko siostrę będę od czasu do czasu odwiedzać, mam plany względem innych krajów :P Moje marzenie to Szwajcaria ;_; Ale w tym francuskim regionie, żeby mi uszu od dziwnego akcentu nie skręcało. (ten szwajcarski niemiecki jest parszywy jak nie wiem co, a ten francuski to nie jestem na takim poziomie,
  • Odpowiedz
@mactrix: Bolą mnie uszy i przede wszystkim... Ni w ząb nie rozumiem o czym mówią... A to wyklucza jakiekolwiek funkcjonowanie. Musiałabym się całej wymowy od początku uczyć, jak nowego języka. W pisowni jakoś super się nie różni, ale wymowa ;______;

@nigdy: Ach, no tak. Jeszcze musisz trochę poczekać. Mi jeszcze niecałe dwa lata, może nawet mniej zostało i finito :P
  • Odpowiedz