Wpis z mikrobloga

@MZ23: jak to ma działać, bo nie czaję - dajmy na to zarabiałem na UOP 3k na rękę - to w przypadku złożenia pit-2 będę dostawać 3400 zł co miesiąc, a na koniec roku przy rozliczaniu z US nic nie zapłacę? a w przypadku niezłożenia pit-2 będę dalej dostawać 3k i na koniec roku po rozliczeniu z US dostanę 5100 zł?
@MZ23: jak to ma działać, bo nie czaję - dajmy na to zarabiałem na UOP 3k na rękę - to w przypadku złożenia pit-2 będę dostawać 3400 zł co miesiąc, a na koniec roku przy rozliczaniu z US nic nie zapłacę? a w przypadku niezłożenia pit-2 będę dalej dostawać 3k i na koniec roku po rozliczeniu z US dostanę 5100 zł?


Nie będziesz zarabiał 2600, nikt nie daje 400zł tylko nie
jak to ma działać, bo nie czaję - dajmy na to zarabiałem na UOP 3k na rękę - to w przypadku złożenia pit-2 będę dostawać 3400 zł co miesiąc, a na koniec roku przy rozliczaniu z US nic nie zapłacę? a w przypadku niezłożenia pit-2 będę dalej dostawać 3k i na koniec roku po rozliczeniu z US dostanę 5100 zł?


@FoxX21: 3000 netto w 2021, to jakieś 4100 brutto, więc jak
@MZ23: większość ludzi pit2 ma juz dawno złożony (to jeden z dokumentów, ktore wypełnia sie przy zatrudnieniu). Nie wypełnili tego tylko Ci, którzy mieli powód (nie mogą go podpisać np ludzie na emeryturach i rentach). Jak przy zatrudnieniu nie mówiłeś, ze kwoty wolnej nie chcesz to prawdopodobnie Twój pracodawca zawsze Ci ja naliczał tylko miałeś to w dupie. Upewnij sie w kadrach czy złożyłeś pit2 i jesli tak, to nie masz