Wpis z mikrobloga

@marcinpodlas8: daj znac jak faktycznie sprzeda. To ze jakies Grazyny dzwonia zeby sobie poogladac mieszkanie jeszcze nic nie znaczy. Przyklad pierwszy z brzegu - na moim osiedlu malzenstwo wystawilo teraz mieszkanie. Podniecalo sie niesamowicie przez to ze wystawili i od razu mieli potezny odzew. Skonczylo sie na tym, ze wszystkie baby co przychodzily ogladac nie mogly sie jasno zadeklarowac czy w ogole to biora, czy wezma kredyt, czy maja zdolnosc w
@Krawedziowy96PL: narazie nie sprzedaje tylko robi badanie rynku, bo przenosi się pewnie za jakieś 2 miesiące. Mówi że jak badanie rynku pójdzie tak jak do tej pory to finalnie do sprzedaży wystawi za 560k. #!$%@? pięcset sześćdziesiąt polskich złotych NOWYCH!!! za 50m2 w #!$%@? LUBLINIE. Rozumiecie to? Bo ja nie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krawedziowy96PL: narazie nie sprzedaje tylko robi badanie rynku, bo przenosi się pewnie za jakieś 2 miesiące. Mówi że jak badanie rynku pójdzie tak jak do tej pory to finalnie do sprzedaży wystawi za 560k. #!$%@? pięcset sześćdziesiąt polskich złotych NOWYCH!!! za 50m2 w #!$%@? LUBLINIE. Rozumiecie to? Bo ja nie.

@marcinpodlas8: czy jak pojawi się kupiec za 495kPLN pierwotnie to nie sprzeda ?
@marcinpodlas8: Wynajmuję mieszkanie w nowym bloku pod Trójmiastem. Trochę gadałem z właścicielem, kupił je za ok. 4,5 za metr (65m2) jakiś rok/dwa lata temu, plus miejsce parkingowe i piwnica wyszły ok. 30k. W tym roku będzie oddawany ostatni etap, ale cena już 9200 za metr i to za kilka ostatnich, 'odpadkowych' lokali ( ͡° ʖ̯ ͡°)