Wpis z mikrobloga

@randomwykopek: ,,płaci" ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisała, że płaci złotem a na koniec zapłatą była by przyjemność przewiezienia księżniczki
poza tym odmowa jej już sugerowała, że chęć podwózki powinna była być obowiazkiem śmiecia podludzia
  • Odpowiedz
skoro płaci to nie ma problemu, co za różnica ile czasu się nie odzywała


@randomwykopek: ty chyba nie znasz ludzi to że napisała że płaci to nie znaczy że to zrobi przyszłaby wsiadła zawiózłbyś ją i "no dzięki anon to jak coś to się zgadamy i ci oddam to czy tam przeleje na konto" wysiada i pieniędzy już nie zobaczysz XD
  • Odpowiedz
@Kadet20: no jak tam uważasz. ja mam inne podejście, bo nie raz woziłem i będę wozić ludzi, którym zdarza się nawet przekręcić moje imię (np. koleżanki mamy, które wiedzą że mam prawko i pytają, czy bym je gdzieś zawiózł). rzucam stawkę, jak pasuje to jedziemy, jak nie to nie. pieniądz nie śmierdzi.
  • Odpowiedz
@randomwykopek: Tak, tak a potem taka "koleżanka" nie ma gotówki, tylko kartę i nie oddaje kasy a jak się potem upomnisz o przelew to dowiesz się, ze żałosny jesteś i w ogóle ona żałuje, że do Ciebie napisała o tą podwózkę bo masz #!$%@? auto i śmierdzi w środku.
  • Odpowiedz